Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:06:33

У прокуратурі Чернігівської області "розібрали" роботу за минулий рік

02.03.2013   09:21

У прокуратурі області відбулась міжвідомча нарада з питань захисту соціальних, майнових та житлових прав та інтересів громадян

У прокуратурі Чернігівської області під головуванням заступника прокурора області Олега Підгайного відбулася міжвідомча нарада з питань представницької діяльності щодо захисту у суді соціальних, майнових, житлових, інших прав та інтересів громадян.

У нараді взяли участь керівники  територіальних органів Пенсійного фонду, Держінспекцій з питань праці та сільського господарства, ряду департаментів облдержадміністрації.

Учасники наради зазначили, що протягом 2012 року на захист інтересів соціально незахищених громадян пред’явлено 310 позовних заяв, за результатами розгляду яких до стягнення присуджено понад 2 млн. грн.

Зокрема, за втручання прокурора Куликівського району судом поновлено особисті права 8 інвалідів, які утримуються в геріатричному будинку. Громадяни понад 50 років не мали документів, що посвідчують їх особу, а тому не у повному обсязі могли користуватися гарантованими державою правами.

За позовом прокурора Менського району окружним адмінсудом встановлено статус учасника бойових дій інваліду ІІ групи Адаменку В.В. Аналогічний позов пред’явлено прокурором Борзнянського району в інтересах Стрішного І.В.

За позовами прокурора  Талалаївського району поновлено права понад 100 громадян – членів колишнього колективного сільгосппідприємства.

Захищено житлові права понад 300 мешканців двох гуртожитків

Судом задоволено позов прокурора  Носівського району про стягнення з приватного підприємства на користь мешканців села Хотинівка 20 тис. грн. збитків за самовільне використання їх земельних ділянок.

Забезпечено обов’язкову  участь прокурора при розгляді справ  на захист інтересів громадян, які  в силу майнового чи фізичного  стану не спроможні захистити  себе в судовому порядку.

За підсумками обговорення прийнято рішення про вжиття додаткових заходів до забезпечення належної реалізації конституційних прав соціально незахищених громадян, розроблено низку конкретних заходів, виконання яких сприятиме вирішенню існуючих проблемних питань.

Останні новини Чернігівщини

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини