Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 09:29:28

У військових частинах на Чернігівщині триває стажування курсантів

28.02.2013   12:28

На Чернігівщині у розпалі стажування курсантів Військового Інституту імені Тараса Шевченка.

До військових частин та підрозділів управління Збройних Сил України прибуло 35 майбутніх офіцерів. Основною метою військового стажування є закріплення та поглиблення отриманих знань та умінь, набуття досвіду в практичному виконанні службових обов'язків на посадах у військових частинах.

Зокрема, курсанти випускного п'ятого курсу військового-гуманітарного факультету військового інституту проходять своє останнє перед випуском з навчального закладу стажування у військах на посадах офіцерів-психологів у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України та 1-й окремій танковій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокуються в селищах Десна та Гончарівське. У військових частинах створені всі належні умови для успішного опановування військової науки.

Головна увага під час стажування майбутніх офіцерів зосереджена на їхній практичній роботі. За час навчання курсанти повинні набути нових навичок за майбутньою військовою спеціальністю, провести заняття з предметів бойової підготовки,  протестувати особовий склад військових частин та кандидатів для проходження військової служби за контрактом. Крім того, в рамках стажування досвідчені офіцери-вихователі поділяться багаторічним досвідом та дадуть поради, як ефективно використовувати набуті за інститутською партою знання безпосередньо у військах.

16 березня 2013 року курсанти завершать стажування та повернуться до навчального  ВУЗу. За результатами стажування командири військових частин складуть відгуки та характеристики на кожного курсанта, які будуть використані керівництвом навчального закладу з метою поліпшення навчального процесу.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 1 грудня по 8:00 2 грудня 2020 року.

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до "картування" екологічних проблем громади 08:33

Активні мешканціз сіл Дягова, Ліски, Феськівка, Величківка та Макошине Менської ОТГ долучились до екологічного картування громади, організованого ГО Центр «Доброчин» в рамках проєкту «Ефективне комплексне управління охороною довкілля в Менській ОТГ».

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів 08:17

За підсумками апаратної наради голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко доручила органам безпеки та правопорядку вжити додаткових заходів для посилення роботи з протидії тіньовим вирубкам лісу та нелегального обігу лісоматеріалів.

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений 08:03

1 грудня на пленарному засіданні сесії затвердили Регламент Чернігівської міської ради VIII скликання. Головний документ, за яким працюватиме Чернігівська міська рада.

АНОНСИ ПОДІЙ