Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 09:02:33

Тематика семінару – Податковий кодекс України

21.11.2011   07:20Агенцiя

Податковий кодекс України – непростий документ. Його не можна читати, як художню літературу.

Він не схожий на ранішні закони з оподаткування. По-перше, він відрізняється обсягами від будь-якого створеного раніше закону. По-друге, він містить цілу низку новацій, яких не було раніше, по-третє, він містить нову інформацію про вирахування того чи іншого податку, у четвертих, він міняє самі взаємовідносини між контролюючими органами та платниками податків тощо.

Тому міські податківці постійно проводять роз’яснювальну роботу як індивідуального, так і масового характеру.

У першу чергу це семінари. Черговий такий захід було проведено представниками офіційного видання журналу “Вісник податкової служби України” у приміщенні ДПІ у м. Чернігові за участі фахівців ДПА в Чернігівській області.

Відкриваючи зустріч, керівник ДПІ у м. Чернігові Федір Уляненко наголосив, що податківці з розумінням сприймають проблеми платників податків, тому зацікавлені в якомога швидкому та оптимальному їх вирішенню.

Належним чином були висвітленні особливості оподаткування в умовах дії Податкового кодексу України: податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, місцеві податки і збори.

Зокрема, з визначення об’єкта оподаткування податком на прибуток, нових груп амортизації, термінів подання звітності, розрахунку ПДФО та обчислення соціальної податкової пільги, адміністрування ПДВ та критерії для автоматичного відшкодування цього податку.

Розглянуті були і питання щодо ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

На семінарі були присутні бухгалтери підприємств усіх форм власності. За їх словами, такі заходи сьогодні надзвичайно актуальні, оскільки дають можливість не лише дізнатися про нове у законодавстві, а і отримати конкретні відповіді на свої запитання

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 лютого по 8:00 26 лютого 2021 року.

Що треба зробити для завершення децентралізації на Раді розвитку громад і територій

Що треба зробити для завершення децентралізації на Раді розвитку громад і територій 08:49

Для завершення децентралізації необхідно внести зміни до Конституції України щодо відносин між центральними та місцевими органами влади, а також ухвалити законодавство про місцеві референдуми та стосовно самоврядування у міських громадах.

Прокуратурою повідомлено про підозру жителю м. Чернігова за зайняття гральним бізнесом

Прокуратурою повідомлено про підозру жителю м. Чернігова за зайняття гральним бізнесом 08:27

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської місцевої прокуратури 53-річному чернігівцю повідомлено про підозру за фактом зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 203-2 КК України).

Поліція викрила причетних до незаконного обігу наркотиків

Поліція викрила причетних до незаконного обігу наркотиків 08:14

Співробітники управління карного розшуку обласного главку Нацполіції та оперативники управління боротьби з наркозлочинністю у Чернігівській області провели 15 санкціонованих обшуків в оселях підозрюваних у причетності до незаконного обігу наркотиків.