Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:06:56

Тематика семінару – Податковий кодекс України

21.11.2011   07:20Агенцiя

Податковий кодекс України – непростий документ. Його не можна читати, як художню літературу.

Він не схожий на ранішні закони з оподаткування. По-перше, він відрізняється обсягами від будь-якого створеного раніше закону. По-друге, він містить цілу низку новацій, яких не було раніше, по-третє, він містить нову інформацію про вирахування того чи іншого податку, у четвертих, він міняє самі взаємовідносини між контролюючими органами та платниками податків тощо.

Тому міські податківці постійно проводять роз’яснювальну роботу як індивідуального, так і масового характеру.

У першу чергу це семінари. Черговий такий захід було проведено представниками офіційного видання журналу “Вісник податкової служби України” у приміщенні ДПІ у м. Чернігові за участі фахівців ДПА в Чернігівській області.

Відкриваючи зустріч, керівник ДПІ у м. Чернігові Федір Уляненко наголосив, що податківці з розумінням сприймають проблеми платників податків, тому зацікавлені в якомога швидкому та оптимальному їх вирішенню.

Належним чином були висвітленні особливості оподаткування в умовах дії Податкового кодексу України: податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, місцеві податки і збори.

Зокрема, з визначення об’єкта оподаткування податком на прибуток, нових груп амортизації, термінів подання звітності, розрахунку ПДФО та обчислення соціальної податкової пільги, адміністрування ПДВ та критерії для автоматичного відшкодування цього податку.

Розглянуті були і питання щодо ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

На семінарі були присутні бухгалтери підприємств усіх форм власності. За їх словами, такі заходи сьогодні надзвичайно актуальні, оскільки дають можливість не лише дізнатися про нове у законодавстві, а і отримати конкретні відповіді на свої запитання

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.