Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 10:39:12

Був проведений тренінг "Етика бібліотечного працівника"

09.02.2013   11:43Агенцiя

7 лютого для бібліотекарів області був проведений тренінг "Етика бібліотечного працівника"

Разом з тренером О. Сльозкою бібліотекарі вивчали основні види кодексів етики бібліотекаря та інші документи, що регулюють етичні взаємини. Обговорювали соціальну відповідальність бібліотекаря, етичну взаємодію "бібліотекар-соціум", "бібліотекар-користувач", "бібліотекар як професіонал".

Детально розглядали кодекс етики Української бібліотечної асоціації, а потім користуючись кодексом обговорювали етичні дилеми, які постійно виникають в процесі бібліотечної діяльності.

Протягом тренінгу бібліотекарі ознайомились із кодексами етики бібліотечного працівника як українського так і інших країн, оцінювати виробничі ситуації з огляду на цінності бібліотечної професії, та навчались вирішувати конфліктні ситуації.

http://libkor.cg.ukrtel.net/index.php?id=1&sid=0&year=2013&tab=1&pid=777

Останні новини Чернігівщини

Урочисто та з конструктивом: В’ячеслав Чаус зустрівся з волонтерами області 09:32

З Міжнародним днем волонтера активістів з усієї Чернігівщини вітали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко.

13 новеньких шкільних автобусів поїхало до громад 09:26

Транспорт для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Якщо детальніше, то це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.