Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:29:30

Вчителів змушують купувати дорогі страховки а-ля МММ

05.02.2013   15:48Агенцiя

У чернігівській школі директор примусила усіх вчителів вкладати гроші у страхову компанію, яка по суті дуже нагадує фінансову піраміду.

Як йдеться у сюжеті "Грошей", школа працювала спокійно до того часу, поки директор не стала членом цієї страхової компанії.

Одна з вчительок скаржиться, що директор змушує підписувати угоди зі страховою компанією. А хто не хоче себе убезпечити, тому – палки в колеса: "Я одна з адміністрації школи, хто не підписалася до цієї страхової компанії. На мене відразу пішов тиск", - каже Тамара Іванівна.

Для вчительки страхова сума непідйомна - п'ять тисяч на рік. І сплачувати треба протягом двадцяти років! Навіщо педагогам, які ледь зводять кінці з кінцями, платити такі суми, у Тамари Іванівни своє пояснення: "Від кожного підписаного директор має потім певний процент. Для неї це заробіток", - каже вчителька.

Олена - вчитель початкових класів. Говорить, що теж відмовилась страхувати себе і своїх близьких. Вона мала стати завідувачем молодших класів, але посаду довірили іншій. Каже, що не хоче пов'язувати це з відмовою підписатися.

Проте поза камерою вчителі жаліються, що знайти роботу важко. Доводиться йти на будь-які умови: "Ось влаштовується людина на педагога. Йому й кажуть – підпишись на п'ять тисяч. Нема грошей – йди назад. А хтось платить – людину беруть. І що тут скажеш? Нічого не докажеш!" – пояснюють вчителі.

Про те, що у школі розповсюджене страхування, чули навіть батьки. Директор не заперечує, що пропонує всім страхуватися. Але підписуватися чи ні – справа добровільна: "Я собі купила програму і людям розказувала, тому що я вважаю це необхідним . Нікого не змушую підписуватися", - каже Наталя Якимівна.

Перевірити, що ж це за страхова компанія, журналісти йдуть до її представника у Чернігові. Представляються педагогами. Виявляється, у цій компанії дуже легко заробляти – треба купити страховку собі і загітувати якомога більше інших:

"5 тисяч у рік 20 людей заплатили – сто тисяч собі назбирали. Що стосується заробітку… Ми – продавці ідеї. Тут специфічна торгівля. Ми доносимо до людей необхідність продукту", - пояснюють у компанії та відразу ж пропонують поїхати на семінар. Там навчать впарювати послуги. Введення в курс справи чимось нагадує зомбування.

Жінка багатозначно водить пальцем по паперу: "П'ятнадцять тисяч гривень на місяць! І це лише початок! Фірма належить древній династії австрійських королів!"

У місцевій прокуратурі кажуть, що розслідування вже провели, але порушень не виявили. Усі вчителі сказали, що страхувалися добровільно.

"Зважаючи на актуальність піднятого питання, прокуратурою міста буде проведена додаткова перевірка  та надана правова оцінка", - резюмував на камеру прокурор, обіцяючи навести лад у "шкільному тераріумі".


http://tsn.ua/ukrayina/vchiteliv-zmushuyut-kupuvati-dorogi-strahovki-a-lya-mmm-280707.html

Останні новини Чернігівщини

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 травня до 8:00 27 травня 2020 року.

Особи нічних “малевичів” встановили

Особи нічних “малевичів” встановили 08:40

Працівники Чернігівського міського відділу поліції вже опитали нічних горе-малевичів, які розмалювали в ніч з неділі на понеділок фасади будинків на вулиці Рокосовського.