Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 08:53:51

Міжнародні Інтернет-олімпіади

28.01.2013   10:22Агенцiя

Протягом двох днів старшокласники із Чернігівської та Гомельської областей змагалися у знанні англійської мови та математики під час відкритих Інтернет-олімпіад.

Міжнародні Інтернет-олімпіади

Міжнародні Інтернет-олімпіади

Проходили вони у рамках виконання затвердженого рік тому плану спільних заходів зі співробітництва Чернігівського обласного управління освіти і науки та управління освіти Гомельського облвиконкому.

І українські, і білоруські учасники відкритої Інтернет-олімпіади з англійської мови уважно спостерігають за моніторами своїх комп’ютерів.

Буквально за декілька секунд – о 13.00 – на сайті дистанційного навчання з’являться завдання, які потрібно виконати за дві години. Для декого з учнів це перша участь в Інтернет-олімпіаді, дехто вже має такий досвід. Але не хвилюються ні ті, ні інші. Бо кожен з учасників, для яких олімпіади – звичайна справа, заздалегідь персонально зареєстрований на сайті. Не хвилюються до 13.02 – у визначений час завдання так і не з’явилися. Поки координатори української команди телефоном зв’язуються з гомельськими колегами, діти вичікують, через кожні півхвилини намагаючись активізувати свої сторінки. Зрештою, за 20 хвилин олімпіада таки розпочалась.

Понервувати її учасників та організаторів змусила… техніка, якій припекло вийти з ладу у найвідповідальніший момент. «Ця затримка жодними чином не вплине на умови, у яких працюватимуть діти », – запевняють організатори.

До складу українських і білоруських команд з англійської мови та математики входить по 60 учнів 9-10 класів, які виявляють підвищену зацікавленість до цих предметів і перемагали в предметних олімпіадах. Хоча бажаючих було більше, кажуть організатори. Учасники української команди виконували завдання на базі навчальних закладів Чернігова, Ніжина та Прилук.

Оцінюватиме результати олімпіади журі у складі білоруських фахівців. Можливу необ’єктивність при цьому українські координатори відкидають, адже всі учнівські роботи зберігаються в електронному варіанті.

http://chodtrk.com.ua/?p=7766

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).