Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:26:45

Професійна програма підвищення кваліфікації землевпорядників сільських, селищних рад

22.01.2013   17:34

Навчання за професійною програмою (напрям 1501 "Державне управління") проходить в Центрі підвищення та кваліфікації кадрів з 21 по 25 січня.

Під час першої сесії слухачі розглянуть зміни до законодавства щодо регулювання земельних відносин; окремі питання ведення державного земельного кадастру та реєстрації прав на землю; ринкові складові механізму приватизації земельних ділянок шляхом укладання цивільно-правових угод; особливості грошової оцінки земель населених пунктів, визначення форм та механізмів реалізації права власності громадян на землю.

На лекціях та практичних заняттях землевпорядники звернуть увагу на такі теми, як: методичні засади складання проектів землеустрою щодо формування землеволодінь та землекористувань, завдання державної експертизи землевпорядної документації; розробка проектів щодо визначення та встановлення в натурі (на місцевості) прибережних захисних смуг та охоронних зон водних об'єктів, заходи щодо охорони земель та збереження родючості ґрунтів; розробка схем і землеустрою, оренда земель як важлива складова розвитку товарних земельних відносин і соціального захисту селян та завершення земельної реформи як стратегічний напрямок реалізації Дорожньої карти реформ уряду.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).