Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:37:12

Практика підготовки та запровадження місцевих програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм

17.01.2013   08:02

Виїзний тематичний короткотерміновий семінар-тренінг під такою назвою проведено для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів влади Чернігівського району.

Участь у семінарі взяли голова Чернігівської районної ради Михайло Литвин та в.о. голови Чернігівської районної державної адміністрації Микола Ганжа.

В рамках семінару слухачі ознайомилися з основними елементами державної регіональної політики, зовнішніми джерелами фінансування, доступними українським громадам; опановували методику формування стратегії розвитку адмінтериторій, розроблення програми соціально-економічного розвитку територіальної громади (села, селища) та формування її основних показників. Також учасники навчання аналізували схему впровадження Державної регіональної політики та зупинилися на визначенні поняття депресивності території. В якості викладачів у роботі семінару взяли участь представники Головного управління економіки облдержадміністрації Андріанна Баженова, Олена Самородна та Максим Стрільчук.

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини