Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:39:03

Свою першу річницю відсвяткувала Чернігівська Мала академія наук

10.01.2013   08:00Агенцiя

Зазвичай за рік прийнято підбивати підсумки та підраховувати досягнення. Втім, директор обласного відділення МАН Наталія Лещенко вважає, що говорити про глобальні досягнення поки-що зарано, а от проаналізувати та спланувати подальшу роботу – саме час.

Чернігівська Мала академія наук

Чернігівська Мала академія наук

Найпершою свого часу підтримала створення обласного відділення МАН Рада ректорів ВНЗ області – завдяки цьому заняття у гуртках академії проводять 30 викладачів вишів, окрім понад 70 вчителів вищої категорії, методистів та 5 заслужених вчителів.

До того ж проводиться і робота з педагогами – фактично, річницю створення регіональний підрозділ Малої академії наук відсвяткував нарадою відповідальних за роботу з обдарованою молоддю методистів.

Лише за рік роботи обласного відділення МАН уже збільшилась кількість учасників районного та обласного етапів конкурсу науково-дослідницьких робіт академії, і два переможних дипломи привезли додому учні з Борзни та Чернігова із Всеукраїнської виставки молодіжних інновацій “Майбутнє України”.

http://chodtrk.com.ua/?p=7479

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини