Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 20:11:25

98 закладів освіти області отримають грошову допомогу від ЮНІСЕФ

30.12.2024   12:08Агенцiя

98 закладів загальної середньої освіти, що функціонують у 38 громадах, отримають по 290,5 тисяч гривень від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

    «Допомога є разовою, школи її мають одержати до кінця 2024 року. Важливо, що частину коштів – до 83 тисяч гривень – заклади освіти можуть спрямувати на ремонт і модернізацію шкільних їдалень. А це – ще один крок до успішної реалізації в області реформи шкільного харчування», – ділиться Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

Фінансову підтримку також дозволяється використати на здійснення заходів із підвищення енергонезалежності шкіл, транспортування й зберігання закупленого обладнання та запчастин до нього, необхідних матеріалів і палива.

Управління освіти і науки
Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини