Ректором Пенітенціарної академії України в Чернігові призначили Сергія Гречанюка: що про нього відомо
Ректором Пенітенціарної академії України, яка розташована у Чернігові, призначили полковника внутрішньої служби Сергія Гречанюка.
Відповідний наказ підписала віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та міністр юстиції України Ольга Стефанішина.
Про це повідомляє «Суспільне Чернігів».

Державний секретар Міністерства юстиції України Олександр Буханевич та новий ректор Пенітенціарної академії України Сергій Гречанюк. Пенітенціарна академія України
Нового ректора робочому колективу 24 грудня представив державний секретар Міністерства юстиції України Олександр Буханевич.
До цього виконувала обов'язки ректора академії Юлія Петровська.
Що відомо про Сергія Гречанюка
У 1999 році він закінчив чернігівську гімназію №31. Того ж року вступив до Київського інституту внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України та закінчив його з відзнакою у 2003 році за кваліфікацією "юрист".
Після цього проходив службу у кримінально-виконавчій системі, з якої звільнився у 2004 році.
З 2004 по 2007 рік був викладачем та доцентом Українсько-російського інституту, який був філією Московського державного відкритого університету.
З 2007 по 2008 рік був доцентом кафедри правознавства Чернігівського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом.
З 2008 по 2010 рік був доцентом кафедри правових дисциплін Чернігівського державного педагогічного університету імені Шевченка.
З 2010 по 2013 рік був доцентом і професором Національного університету ДПС України.
У 2013 році кілька місяців був професором Національного авіаційного університету.
З 2013 по 2016 рік був професором та очолював кафедру кримінального права, кримінології, та кримінально-виконавчого права Національної академії прокуратури України.
Пізніше був завідувачем кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Тернопільського національного економічного університету. Був заступником начальника та начальником Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України.
Декларація Сергія Гречанюка та його родини за 2023 рік
У родинній спільній власності має квартиру загальною площею у 84,10 м2, а в особистій власності має квартиру у 37,5 м2.
Дружина Роксолана Гречанюк володіє квартирою у 36,1 м2 та двома земельними ділянками на 1 200 та 600 м2. Також у її власності є недобудований будинок загальною площею у 160 м2.
У лютому 2023 року Сергій Гречанюк придбав автомобіль Subaru Outback 2018 року випуску за 549 000 гривень.
Отримав 1 137 033 гривні зарплатні у Департаменті з питань виконання кримінальних покарань, та 40 977 гривень зарплатні за сумісництвом у Західноукраїнському національному університеті. Дружина Роксолана в цьому ж університеті заробила 91 779 гривень.
Сергій Гречанюк має на банківських рахунках 115 253 гривні та 499 гривень. Дружина ж тримає готівкою 20 000 доларів США, а на банківських рахунках 10 180 гривень, 4 019 гривень та 287 гривень.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35
26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.