Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 04:43:16

Понад тисяча школярів Чернігівщини вже взяли участь у другому етапі нового сезону змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

19.11.2024   12:24Агенцiя

В області триває другий, територіальний, етап ініційованого Президентом України проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Він розпочався в листопаді й триватиме до січня поточного року. Змагання з волейболу, футзалу та баскетболу уже відбулися в 20 громадах. А це – 1133 учасники. На цьому тижні зійдуться в поєдинку ще 73 команди (701 учасник) із 12 ТГ.

Нагадаємо, що територіальному етапу передував шкільний, що стартував на початку нового навчального року й тривав до кінця жовтня. У змаганнях взяли участь 2167 команд області (понад 17 тисяч школярів – на 2 тисячі більше, ніж минулого року).

Читати також: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: на Чернігівщині готуються до проведення змагань у новому навчальному році

Загалом, змагання, як і раніше проводяться у п’ять етапів (шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський). У новому сезоні «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» можна позмагатися у семи видах спорту: баскетболу, волейболу, футзалу, спортивному орієнтуванні і черлідингу, а також гандболу і регбі-5 – останні два види спорту були  додані цьогоріч.



За повідомленням Управління освіти і науки
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини