Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 05:57:41

Зі світлом під час відключень: Європейський Союз передав генератори

15.11.2024   13:57Агенцiя

98 установок різної потужності отримала Чернігівщина від ЄС. Учора 18 із них було отримано закладами освіти області. Цей розподіл став третім.

Передача гуманітарної допомоги відбулася в межах проєкту із забезпечення безперебійними джерелами живлення прифронтових територій, що реалізується в 7 регіонах Механізмом цивільного захисту Європейського Союзу за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі й Мінреінтеграції та є успішним прикладом співпраці центральних і місцевих органів влади з міжнародними партнерами.

«Намагаємося якомога швидше передати установки в заклади освіти, адже в умовах частих відключень світла тільки вони рятують ситуацію й дозволяють продовжувати освітній процес. Вдячні Механізму цивільного захисту ЄС за підтримку галузі на тих територіях, де вона найбільш вразлива», – зауважує Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

До слова, раніше частина генераторів надійшла в 33 заклади освіти.
 
 
 Управління освіти і науки обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини