Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 23:59:46

«Англійська з нуля». Чернігівців кличуть на безоплатний курс англійської для дорослих: деталі

01.11.2024   18:12Агенцiя

У Чернігові запустили набір на безоплатні курси англійської для дорослих. Це чудова можливість зробити перший крок до вивчення іноземної мови та почати використовувати її у своєму повсякденному житті.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, а опанувати мову можна з нуля. Навчання стартує 5 листопада.

За словами організаторів, долучитися до курсу можуть всі охочі віком від 18 років. Для цього не обов’язково мати попередній досвід у вивченні англійської. Утім, якщо людина колись вивчала мову на початковому рівні, вона також може долучитися до навчання, аби актуалізувати знання.

«У нас немає жодних обмежень щодо майбутніх студентів. Вчили колись англійську, але забули геть все? Чекаємо на вас. Ніколи не вивчали? Так само чекаємо. Знаєте лише кілька базових слів? Вам до нас! Навчимо всіх, хто прагне розвиватися та опанувати нову іноземну мову», — зазначає директор освітнього простору Олександр Ясенчук.

Упродовж навчання студенти пройдуть вступний курс вивчення англійської, опанують прості структури та перейдуть до практичних занять із розмова на прості теми. Після здобуття початкового рівня всі охочі зможуть перейти до вивчення наступного і здобути рівень А2.

Заняття відбуватимуться щовівторка та щочетверга о 15:00 на базі освітнього Гончаренко центру Чернігів, що на вулиці Шевченка, 9. Аби долучитися до курсу, достатньо заповнити коротку реєстраційну форму або ж зателефонувати за номером +38 067 276 17 15.

Усі заняття повністю безоплатні.

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини