Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 серпня, 05:59:33

Кожний житель Чернігівщини щомісячно витрачав у середньому 1737 грн.

25.12.2012   09:47

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньостатистична сім’я області в ІI кварталі 2012 р. витрачала 3371 грн. за місяць. Кожний житель щомісячно витрачав у середньому 1737 грн. еквівалентних сукупних витрат.

Більше половини коштів (53,7%) населення спрямовувало на харчування, близько третини (28,1%) – на непродовольчі товари та послуги.

Найбільше коштів витрачалося на транспорт – 198,8 грн. (5,9%), на оплату житла, комунальних продуктів та послуг – 178,6 грн. (5,3% сукупних витрат). Щомісячно направлялось на купівлю одягу та взуття – 111 грн. (3,3% сімейного бюджету).

На відпочинок і культуру в цей період населення витрачало 95 грн. (2,8%), на зв’язок – 88,7 грн. (2,6%), на купівлю товарів та отримання послуг з охорони здоров’я – 83,9 грн. (2,5%).

Витрати на освіту становили 36,2 грн. (1,1%), на купівлю предметів домашнього вжитку, побутової техніки та поточне утримання житла – 34,8 грн. (1% сімейного бюджету) за місяць.

На неспоживчі витрати (допомогу родичам та іншим особам, купівлю акцій, нерухомості, витрати на будівництво, капітальний ремонт житла, вклади до банків тощо) домогосподарства спрямовували 15,5% усіх витрат.

Останні новини Чернігівщини

В Україні очікується помірно спекотна погода, місцями короткочасні дощі та грози 14:59

Найближчої доби в Україні очікується помірно спекотна погода, місцями короткочасні дощі та грози.

14 серпня - цей день в Україні і світі

14 серпня - цей день в Україні і світі 14:58

У неділю 14 серпня в Україні своє професійне свято відзначають будівельники та працівники ветеринарної медицини.

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини