Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ
Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.
Мікро- та малий бізнес, якому завдано пошкоджень внаслідок ракетних ударів по місту 17 квітня, може долучитися до програми і отримати грант на відновлення.
24 квітня у Чернігівській міській раді відбулася зустріч за участі начальниці відділу міжнародних відносин та інвестицій Наталії Хольченкової, представниць організації МОМ та чернігівських підприємців.

Після подій 17 квітня міською радою проведено роботу із залучення міжнародних організацій для допомоги постраждалим. Приватні особи могли отримати підтримку в Єдиному центрі допомоги, в якому з цією метою об'єднали близько десяти організацій, які надавали грошову, юридичну, психологічну допомоги, а також будматеріали.

Про підтримку підприємців досягнуто домовленостей з МОМ. Сьогодні під час зустрічі представниці ораганізації розповіли про особливості участі в згаданій вище програмі, зокрема, що отримати грант бізнес може на відновлення пошкодженого, включаючи ремонтні роботи та заміну обладнання.
Попередньо представниці МОМ проведуть візуальне обстеження бізнесу та пошкодженого майна, після чого прийматиметься рішення про включення бізнесу в цю програму. Сума наданого гранту буде ґрунтуватися на зазначених пошкодженнях.
Представники пошкодженого бізнесу можуть звертатися за інформацією стосовно участі в програмі МОМ до відділу міжнародних відносин та інвестицій Чернігівської міської ради протягом 24-25 квітня 2024 року, за номером телефону (0462) 67-61-40.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.