Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 14:03:18

Зміни у Порядку обліку платників податків: замість форми 4-ОПП виписка з ЄДР

24.12.2012   12:08

Платникам податків, відомості про яких включаються до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців, відмінено довідку органу державної податкової служби про взяття на облік платника податків (ф. 4 – ОПП).

Водночас запроваджено єдиний документ – виписку з Єдиного державного реєстру, що підтверджуватиме державну реєстрацію суб’єкта господарювання та взяття його на облік в органах державної статистики, державної податкової служби та Пенсійного фонду України.

У зв’язку із такими змінами ДПС України розроблено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. №1588, зареєстрованого у Мін’юсті України 29.12.2011 р. № 1562/20300 із змінами.

Зміни затверджені наказом Міністерства фінансів України від 06.11.2012 р. №1146 “Про затвердження змін до Порядку обліку платників податків і зборів”, який зареєстрований у Мін’юсті України 04.12.2012 р. Набуває чинності з дня опублікування (“Офіційний вісник України” №96 від 24.12.2012 р.).

З метою оперативного опрацювання відомостей із Єдиного державного реєстру дані про взяття на облік платників податків, в органах ДПС формуються на центральному рівні. Дата взяття на облік відповідає даті обробки відомостей із Єдиного державного реєстру у ДПС України, а номер взяття на облік формується за структурою nnrrgg00000, де nn – код області, rr – код району, gg – поточний рік, 00000 – порядковий номер у поточному році.

В іншому порядок обробки відомостей державного реєстратора органами ДПС залишився незмінним.

Останні новини Чернігівщини

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Правоохоронці викрили групу зловмисників, які утримували в неволі два десятки людей

Правоохоронці викрили групу зловмисників, які утримували в неволі два десятки людей 13:35

В спальному районі Чернігова у приватному будинку із заґратованими вікнами правоохоронці припинили діяльність так званого «реабілітаційного центру з ідеологічним одужанням», де проти волі утримувалися два десятки людей віком від 18 до 50-ти років.

За минулу добу рятувальники 7 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

За минулу добу рятувальники 7 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 13:20

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 2 пожежі в житловому секторі громадян.

За 4 місяці рахунок держави поповнився на майже 24 мільйони гривень

За 4 місяці рахунок держави поповнився на майже 24 мільйони гривень 13:13

«Гаманець» держави поповнюється з різних джерел, зокрема рахунком оплати відповідних послуг, обов’язкових щомісячних платежів, а також через накладені за вчинення адміністративних правопорушень штрафи.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 415 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 415 осіб 09:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 18 травня в області щеплено першою та другою дозою 22639 людей.