єРобота: бізнес з друку картин на полотні в Чернігові
«Змінити звичну обстановку до невпізнаваності і перетворити просте житло чи робоче приміщення на затишну оселю, оригінальну фотостудію, стильний офіс, ресторан, б'юті-салон можна без масштабного та затратного ремонту», – стверджує чернігівка Наталія Лебедєва і пропонує сучасні дизайнерські рішення. А саме: змінити інтер’єр за допомогою фотошпалер чи картин, друкованих на полотні або дерев’яних з картою міст.
![](/uploads/184-m.jpg)
Розширити бізнес підприємниці допомогла програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Все починалося просто за найпростішою схемою заробітку «купи-продай», з якої стартували в бізнесі чимало успішних нині підприємців. Наталія купувала фотошпалери в Китаї, а продавала в Чернігові. Тепер вона власниця майстерні і фотошпалери вже 10 років виготовляє сама. Асортимент продукції широкий, а тематика різноманітна. Є з 3d ефектом, розширюючі простір, в стилі лофт, з абстракцією, природою, їжею, мапами, дитячі тощо. І це не звичні паперові фотошпалери, які були колись, а справжні дизайнерські полотна з цифровим зображенням.
«Наступним логічним кроком у цьому бізнесі, на мою думку, було виробництво картин, – розповідає Наталія. – За рахунок власних коштів я придбала дороговартісний широкоформатний принтер для кольорового друку та чорнила. Ці витрати становили 56,5% від потрібної суми для старту нового направлення. Щоб придбати решту обладнання, інструмент, сировину, оплатити оренду ще одного приміщення, скористалася програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» і отримала від держави майже 250 тис. гривень».
Розширення виробництва потребувало не тільки збільшення виробничих потужностей, а й додаткових робочих рук. Тому Наталія працевлаштувала двох працівників: оператора для друку на принтері та столяра для виробництва рам і натягування-кріплення полотен на рами. Зауважимо, створення робочих місць є обов’язковою умовою грантової програми.
Свій товар підприємниця продає через власний інтернет-магазин «LOVE-WALLS» https://love-walls.com/ , сторінку в Інстаграмі та Фейсбуці, торгові майданчики Prom та Rozetka, мережу гіпермаркетів «Епіцентр». Фотошпалери і картини виготовляє на основі зразків з каталогу та за дизайном клієнта, враховуючи всі його побажання. Замовити можна навіть популярний нині друк фото на полотні, що стане гарним подарунком як собі, так і близькій людині.
«Я пропоную дуже простий на сьогодні спосіб прикрасити приміщення, вдихнути в нього нове життя та додати оригінальності. Такий спосіб декорування доступний і по кишені практично кожному!» – говорить Наталія Лебедєва і запрошує бажаючих переконатися в цьому.
Нагадаємо, за програмою «Власна справа» можна отримати від 50 до 250 тис. грн в залежності від кількості створених робочих місць: одне робоче місце – до 150 тис. грн, два і більше – 250 тис. грн. Повернення коштів передбачається шляхом сплати податків і зборів, зокрема за працевлаштованих осіб.
Подати заяву можна просто зараз через Дія https://is.gd/KT7RoW
Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.