Конструктивна співпраця
Для виконання завдань щодо наповнення бюджетів, міські податківці зосередили свої зусилля на використанні резервів сплати основних груп податків.
Федір Уляненко
Ми не обмежуємося простим збиранням податків. Фахівці податкової інспекції турбуються, щоб суб’єктам господарювання було зручно і комфортно їх сплачувати. Тому основними є стимулююча і сервісна функція.
Так, з початку року податківцями міста досягнуто ефективних результатів із забезпечення надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів. До зведеного бюджету мобілізовано 968,5 млн. грн., що на 102,3 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.
Державний бюджет отримав 460,6 млн.грн., приріст до відповідного періоду 2011 року склав 13,3 млн.грн., місцевий бюджет поповнився на 507,9 млн.грн., що на 89,0 млн.грн. більше, ніж торік.
За рахунок комплексу вжитих заходів по збільшенню податкової віддачі, руйнування схем мінімізації вдалося досягти приросту надходжень з податку на додану вартість на 47,8 млн.грн. Сплата прибутку за 11 місяців поточного року становить майже 126,0 млн.грн.
Особлива увага приділяється проблемам штучної збитковості підприємств. За результатами вжитих заходів під час перевірок підприємств, попереджено несплату податку на прибуток, зменшено штучно сформовані та задекларовані у податковій звітності збитки на загальну суму майже 45 млн.грн.
Податку на доходи фізичних осіб сплачено – 358,9 млн. грн. Надходження від цього податку становлять 71% від загальних надходжень до місцевого бюджету.
Прагнення до взаємодії з платниками на засадах партнерства, без перебільшення, відіграє вирішальну роль у діяльності податківців.
Одним із заходів підвищення рівня добровільної сплати податків є формування у суспільстві негативного ставлення до суб’єктів господарювання, які ухиляються від виконання своїх зобов’язань, та до тих громадян, у кого статки не відповідають задекларованим доходам.
Федір Уляненко, начальник ДПІ у м. Чернігові ДПС
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.