Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 серпня, 13:41:05

Головними торговими партнерами Чернігівщині були Росія та Білорусь

19.12.2012   15:47Агенцiя

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщині за січень-жовтень 2012 року. ДОВІДКА

За січень-жовтень 2012 р. обсяги експорту та імпорту товарів становили, відповідно, 428,7 млн.дол.США та 462,0 млн.дол.США. Порівняно із січнем-жовтнем  2011р. експорт збільшився на 28,6%, імпорт зменшився на 4,2%. 

Партнерами  підприємств та організацій області були 106 країн світу (з них 26 країн ЄС).

Головними торговими партнерами області були Росія та Білорусь, які забезпечували  39% експортних і 40% імпортних поставок.
 
Вагомі експортні поставки здійснювалися також до Іспанії, Молдови, Грузії,  Польщі, Туреччини, Єгипту та Румунії. На ці країни припадало майже чверть усіх експортних поставок.
 
Основними статтями  експорту були вироби з паперу та картону, зернові культури, готові харчові продукти, деревина й вироби з неї, текстильні матеріали та текстильні вироби, машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання.
 
Найбільшими партнерами в імпорті товарів також були: Німеччина, Бразілія,  Польща, Італія, Китай, Індія та Бельґія, за рахунок яких формувалося більше третини імпорту області.

В асортименті імпорту переважали готові харчові продукти, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, папір та картон, засоби наземного транспорту, крім залізничного, продукція хімічної та пов'язаних із нею галузей промисловості, текстильні матеріали та текстильні вироби, продукти перегонки нафти, котли, машини.

Останні новини Чернігівщини

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів 11:31

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет 11:22

У Ладанській територіальній громаді на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні 10:45

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ.

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку 09:58

Суботнього дня патрульні отримали орієнтування про розшук невідомого, який може бути причетним до крадіжки в одному з супермаркетів у центрі Чернігова.

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень 09:45

В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області проаналізували результати роботи районних територіальних відокремлених підрозділів ГУНП області на основних пріоритетних напрямках.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини