Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 16:30:27

Головними торговими партнерами Чернігівщині були Росія та Білорусь

19.12.2012   15:47Агенцiя

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщині за січень-жовтень 2012 року. ДОВІДКА

За січень-жовтень 2012 р. обсяги експорту та імпорту товарів становили, відповідно, 428,7 млн.дол.США та 462,0 млн.дол.США. Порівняно із січнем-жовтнем  2011р. експорт збільшився на 28,6%, імпорт зменшився на 4,2%. 

Партнерами  підприємств та організацій області були 106 країн світу (з них 26 країн ЄС).

Головними торговими партнерами області були Росія та Білорусь, які забезпечували  39% експортних і 40% імпортних поставок.
 
Вагомі експортні поставки здійснювалися також до Іспанії, Молдови, Грузії,  Польщі, Туреччини, Єгипту та Румунії. На ці країни припадало майже чверть усіх експортних поставок.
 
Основними статтями  експорту були вироби з паперу та картону, зернові культури, готові харчові продукти, деревина й вироби з неї, текстильні матеріали та текстильні вироби, машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання.
 
Найбільшими партнерами в імпорті товарів також були: Німеччина, Бразілія,  Польща, Італія, Китай, Індія та Бельґія, за рахунок яких формувалося більше третини імпорту області.

В асортименті імпорту переважали готові харчові продукти, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, папір та картон, засоби наземного транспорту, крім залізничного, продукція хімічної та пов'язаних із нею галузей промисловості, текстильні матеріали та текстильні вироби, продукти перегонки нафти, котли, машини.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини