Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 03:47:19

Презентація першого бізнес-роману "Запалюючи зірку. Історія „Київстар“ від першої особи"

15.12.2012   12:58

«Запалюючи зірку. Історія „Київстар“ від першої особи» — перший в Україні бізнес-роман, написаний Ігорем Литовченко, президентом компанії

11 грудня відбулася презентація першого українського бізнес-роману «Запалюючи зірку. Історія „Київстар“ від першої особи», автором якого є Ігор Литовченко, засновник і беззмінний президент компанії. Ця книга про історію створення та становлення оператора мобільного зв'язку в контексті історії розвитку країни та бізнесу. Розповідь йде від першої особи. Ігор Литовченко сам розповідає про своє життя та життя цілого покоління людей, які ще в 90-х роках готові були ризикувати та бути першими.

«Створення цієї книги визначив час: у грудні 2012 року виповнюється 15 років з того моменту, коли пролунав перший дзвінок у мережі „Київстар“. Цей роман — не підручник, у ньому немає рекомендацій про те, як створити власний бізнес, немає і покрокового алгоритму досягнення успіху, і ця книга не дає рецепту бізнес-успіху. Це історія мого життя та історія Справи всього мого життя. Працюючи над книгою, я намагався бути максимально відвертим і чесним, кажучи про себе, зустрічі, про думки та досвід. Сподіваюсь, що книга знайде свого читача, адже історія створення і становлення зірки українського телекому — „Київстар“ — це вже частина історії нашої країни», — прокоментував вихід книги її автор Ігор Литовченко.

Книга «Запалюючи зірку. Історія „Київстар“ від першої особи» написана простою та живою мовою. Роман також містить фотографії з особистого архіву автора, архіву «Київстар» і Державного архіву України.

"Я не хотів би, щоб у роману було завершення", - зазначив автор. На його думку книга має своє продовження так само як і Київстар має блискуче майбутнє.

У торговій мережі книга з'явиться наприкінці грудня. Її середня вартість становитиме 120 грн. Також історію „Київстар“ від першої особи можна буде придбати і в електронному вигляді в інтернет-магазинах «Обрій» та «Букленд».

По завершенню презентації відбулася автограф-сесія.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ