Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 19:13:10

Презентація першого бізнес-роману "Запалюючи зірку. Історія „Київстар“ від першої особи"

15.12.2012   12:58

«Запалюючи зірку. Історія „Київстар“ від першої особи» — перший в Україні бізнес-роман, написаний Ігорем Литовченко, президентом компанії

11 грудня відбулася презентація першого українського бізнес-роману «Запалюючи зірку. Історія „Київстар“ від першої особи», автором якого є Ігор Литовченко, засновник і беззмінний президент компанії. Ця книга про історію створення та становлення оператора мобільного зв'язку в контексті історії розвитку країни та бізнесу. Розповідь йде від першої особи. Ігор Литовченко сам розповідає про своє життя та життя цілого покоління людей, які ще в 90-х роках готові були ризикувати та бути першими.

«Створення цієї книги визначив час: у грудні 2012 року виповнюється 15 років з того моменту, коли пролунав перший дзвінок у мережі „Київстар“. Цей роман — не підручник, у ньому немає рекомендацій про те, як створити власний бізнес, немає і покрокового алгоритму досягнення успіху, і ця книга не дає рецепту бізнес-успіху. Це історія мого життя та історія Справи всього мого життя. Працюючи над книгою, я намагався бути максимально відвертим і чесним, кажучи про себе, зустрічі, про думки та досвід. Сподіваюсь, що книга знайде свого читача, адже історія створення і становлення зірки українського телекому — „Київстар“ — це вже частина історії нашої країни», — прокоментував вихід книги її автор Ігор Литовченко.

Книга «Запалюючи зірку. Історія „Київстар“ від першої особи» написана простою та живою мовою. Роман також містить фотографії з особистого архіву автора, архіву «Київстар» і Державного архіву України.

"Я не хотів би, щоб у роману було завершення", - зазначив автор. На його думку книга має своє продовження так само як і Київстар має блискуче майбутнє.

У торговій мережі книга з'явиться наприкінці грудня. Її середня вартість становитиме 120 грн. Також історію „Київстар“ від першої особи можна буде придбати і в електронному вигляді в інтернет-магазинах «Обрій» та «Букленд».

По завершенню презентації відбулася автограф-сесія.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.