Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 14:17:38

За тиждень аграрії області зібрали майже 250 тисяч тонн зерна

18.08.2023   17:05Агенцiя

У Чернігівській області станом на 17 серпня ранні зернові та зернобобові культури зібрані з площі 196,5 тис. га. З них пшениці – 160,6 тис. га, ячменя – 17,3 тис. га, гороху – 5,8 тис. га, інших культур – 12,8 тис. га.

Загалом намолочено 837,8 тис. тонн зерна, зокрема пшениці – 714,2 тис. тонн з урожайністю 44,5 ц/га, ячменя – 68,8 тис. тонн з урожайністю 40 ц/га, гороху – 14,8 тис. тонн, рівень урожайності – 26 ц/га, а також інших культур – 40 тис. тонн з урожайністю 31 ц/га.

Майже завершено збирання ріпаку – 99% до прогнозованих обсягів. З площі 50 тис. га намолочено 148,5 тис. тонн, середній рівень урожайності склав 29,7 ц/га.

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації.
Фото — ілюстративне

Останні новини Чернігівщини

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

Надзвичайні події в області за останню добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини