Мети досягнуто: 100% установ системи правосуддя Чернігівщини - під надійним захистом Служби судової охорони
Від сьогодні безпека Бобровицького районного суду забезпечуватиметься силами Служби судової охорони.
Знакова подія для суду, а особливо для судових охоронців, адже для них завершився важливий етап становлення Служби на теренах Чернігівщини. Реалізовано мету 100%-го охоплення професійною охороною приміщень судової гілки влади.
Привітати колектив суду з новою історичною віхою та представити підлеглих завітав т.в.о. начальника територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби Олег Головешко.
- Незважаючи на важкі воєнні часи, ми планомірно виконуємо свої зобов'язання, нарощуючи присутність Служби в регіоні. Сьогодні дійшла черга й до Бобровицького суду, - звернувся до присутніх офіцер. - Хочу запевнити, що наші співробітники максимально вмотивовані. Вони пройшли професійний вишкіл, забезпечені спецзасобами, тобто, в повній мірі готові захищати правопорядок та безпеку кожного, хто працює або відвідує будинок правосуддя.
У свою чергу голова Бобровицького районного суду Людмила Демченко відзначила, що для суддівського апарату це довгоочікувана подія.
- Дійсно, негативні ситуації у суді трапляються. І ми раді, що нарешті з'явилась та сила, що зможе професійно залагодити конфлікти, буде нам надійною опорою, забезпечуючи спокійну атмосферу для відправлення справедливого судочинства, - наголосила Людмила Демченко. І запевнила у всебічному сприянні та підтримці нових співробітників в процесі виконання їх службових завдань.
На згадку про знакову подію Олег Головешко вручив голові суду символічну гравійовану табличку з датою прийняття суду під охорону.
Довідка:
Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року. Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання,громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у судібезпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.
ТУ ССО у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.