Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 12:29:40

Мети досягнуто: 100% установ системи правосуддя Чернігівщини - під надійним захистом Служби судової охорони

17.08.2023   11:27Агенцiя

Від сьогодні безпека Бобровицького районного суду забезпечуватиметься силами Служби судової охорони.

Знакова подія для суду, а особливо для судових охоронців, адже для них завершився важливий етап становлення Служби на теренах Чернігівщини. Реалізовано мету 100%-го охоплення професійною охороною приміщень судової гілки влади.
Привітати колектив суду з новою історичною віхою та представити підлеглих завітав т.в.о. начальника територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби Олег Головешко.
 - Незважаючи на важкі воєнні часи, ми планомірно виконуємо свої зобов'язання, нарощуючи присутність Служби в регіоні. Сьогодні дійшла черга й до Бобровицького суду, - звернувся до присутніх офіцер. - Хочу запевнити, що наші співробітники максимально вмотивовані. Вони пройшли професійний вишкіл, забезпечені спецзасобами, тобто, в повній мірі готові захищати правопорядок та безпеку кожного, хто працює або відвідує будинок правосуддя.
У свою чергу голова Бобровицького районного суду Людмила Демченко відзначила, що для суддівського апарату це довгоочікувана подія.
- Дійсно, негативні ситуації у суді трапляються. І ми раді, що нарешті з'явилась та сила, що зможе професійно залагодити конфлікти, буде нам надійною опорою, забезпечуючи спокійну атмосферу для відправлення справедливого судочинства, - наголосила Людмила Демченко. І запевнила у всебічному сприянні та підтримці нових співробітників в процесі виконання їх службових завдань.
На згадку про знакову подію Олег Головешко вручив голові суду символічну гравійовану табличку з датою прийняття суду під охорону.

Довідка:
Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року. Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання,громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у судібезпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

ТУ ССО у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.