Актуальні вакансії від службм зайнятості на Чернігівщині
Шукаєте роботу? У базі даних обласної служби зайнятості – понад тисячу пропозицій, серед яких обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам.
До переліку актуальних на сьогодні вакансій увійшли такі:
продавець продовольчих товарів (ЗП до 12000 грн);
швачка (ЗП до 13000 грн);
кухар (ЗП до 12000 грн);
бухгалтер(ЗП до 14 000 грн).
лікар (ЗП до 30000 грн).
Роботодавці області наразі гостро відчувають брак «чоловічих робочих рук» і готові платити в високі (до 30000 грн) зарплати:
водіям автотранспортних засобів,
слюсарам,
інженерам,
електромонтерам,
електрозварникам,
фрезерувальникам,
операторам верстатів з програмним керуванням,
верстатникам деревообробних верстатів,
трактористам.
Для тих, хто не має затребуваної професії, існує можливість отримати її безкоштовно. Діють програми з навчання та перекваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для населення. До речі, ваучер на навчання можна отримати за однією 123 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку https://is.gd/qjIfuw
Більше пропозицій роботи на сервісі "Єдиний портал вакансій" https://jobportal.dcz.gov.ua
Телеграм канал актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz .
#роботазброяперемога #працюйпідтримуйЗСУ
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).