Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 14:07:40

Держслужбовці ознайомляться з основними напрямами працевлаштування, реєстрації в службі занятості

15.11.2011   09:18

Професійна програма підвищення кваліфікації спеціалістів районних, міських Чернігова, Ніжина, Прилук центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходить з 14 по 18 листопада п.р. в Центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Протягом тижневого навчання держслужбовці ознайомляться з основними напрямами працевлаштування, реєстрації в службі занятості та призначень виплати-допомоги по безробіттю, алгоритмом взаємодії центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівників навчальних закладів, особливостями статевого виховання і статевих відносин; ознайомляться з видами профілактики, раннього виявлення та медичного забезпечення ВІЛ-інфікованих осіб та сімей з дітьми, які живуть з ВІЛ, видами державних соціальних виплат, порядком та призначенням всіх видів державних соціальних допомог та ін.

Під час практичних занять спеціалісти також вивчатимуть психологічні особливості ділового спілкування, докладно опрацюють нормативно-правове забезпечення державної політики щодо захисту прав і свобод дитини, відвідають заходи, спрямовані на вдосконалення соціальної роботи із соціально-уразливими категоріями населення.

Останні новини Чернігівщини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

Прилуки: відбулася 70 сесія міської ради

Прилуки: відбулася 70 сесія міської ради 13:19

10 липня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання 70 сесії Прилуцької міської ради 7 скликання.

У Чернігові розпочинають більш точний підрахунок туристів

У Чернігові розпочинають більш точний підрахунок туристів 12:56

У Чернігів приїжджає все більше туристів, особливо у вихідні. Досі кількість приїжджаючих, яка бралася за основу у всіх офіційних розрахунках, визначалася лише по сумі сплаченого готелями і хостелами місцевого податку - туристичного збору.

АНОНСИ ПОДІЙ