Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 13:41:33

Питання забезпечення опалювального сезону розглянули під час селекторної наради

15.11.2011   08:28Агенцiя

14 листопада заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко взяв участь у селекторній нараді з регіонами України, яку провів Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.

До селекторної зали Укртелекому були запрошені міські голови, заступники міських голів, керівник головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, керівники теплопостачальних підприємств області.

На нараді розглянули низку питань, пов’язаних із опалювальним сезоном, розрахунками за енергоносії, підготовкою програм модернізації, освоєнням коштів, які виділені на впровадження пілотних проектів у областях.

За словами Анатолія Близнюка, на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України 2 листопада було незадовільно оцінено початок опалювального сезону, про що свідчить велика кількість звернень громадян на гарячу лінію Міністерства. Найбільше скарг надійшло від жителів Сумської та Харківської областей. Також він відмітив, що з Міністерством погоджено лише 17 регіональних Програм модернізації і технічного переоснащення енергетики. У решти регіонів такі Програми відсутні.

Зупинився Анатолій Близнюк і на впровадженні в регіонах пілотних проектів, зокрема щодо освоєння бюджетних коштів. В Україні реалізується 116 таких проектів і в деяких областях їх виконання сягає 70%. Було відмічено незадовільне використання коштів у Харківській, Черкаській областях та Автономній Республіці Крим.

Особливу увагу Міністр приділив розрахункам за використаний газ та електричну енергію. Зокрема він зазначив, що найнижчий рівень розрахунків мають Харківська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська області та місто Севастополь.

Під час селекторної наради було заслухано інформацію регіонів щодо порушених на нараді питань.

Так, на Чернігівщині опалювальний сезон розпочато вчасно і протікає він у звичному режимі. Рівень розрахунків за спожиті енергоносії складає 106%. Реалізуються два пілотні проекти, один з яких – “Питна вода”. До кінця поточного року бюджетні кошти, виділені на реалізацію цього проекту, будуть повністю освоєні. Програма модернізації і технічного переоснащення енергетики Чернігівщини отримала рецензію Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і буде затверджена обласною радою.

По завершенню селекторної наради Віктор Тканко провів нараду з міськими головами, заступниками міських голів та керівниками теплопостачальних підприємств області, на якій наголосив на необхідності виконання всіх поставлених перед ними завдань, проведенні широкої роз’яснювальної роботи серед населення, забезпечення нормального, без зривів опалювального сезону.

Останні новини Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

Прилуки: відбулася 70 сесія міської ради

Прилуки: відбулася 70 сесія міської ради 13:19

10 липня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання 70 сесії Прилуцької міської ради 7 скликання.

У Чернігові розпочинають більш точний підрахунок туристів

У Чернігові розпочинають більш точний підрахунок туристів 12:56

У Чернігів приїжджає все більше туристів, особливо у вихідні. Досі кількість приїжджаючих, яка бралася за основу у всіх офіційних розрахунках, визначалася лише по сумі сплаченого готелями і хостелами місцевого податку - туристичного збору.

Заступник голови ОДА відвідав парк

Заступник голови ОДА відвідав парк "Міжрічинський" 12:52

Днями заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Савченко відвідав регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський».

У Чернігівській області за минулу добу +10 випадків захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +10 випадків захворювання на COVID-19 12:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 11 липня, в Чернігівській області виявлено +10 випадки захворювання на коронавірусну хворобу. ПЛР-тестування підтвердило наявність вірусу у двох жителів Чернігова, одного ніжинця та трьох прилучан.

АНОНСИ ПОДІЙ