Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 07:58:27

Погоджені виплати ще для 2275 чернігівців за їх внесок у відбудову міста-героя

13.04.2023   12:07Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 13 квітня, погодив надання одноразової матеріальної допомоги-винагороди 2275 мешканцям Чернігова, на загальну суму 6 825 000 грн.

З них:
комунальні підприємства міської ради – 1 395 осіб на суму 4 185 000 грн;
заклади освіти – 880 осіб на суму 2 640 000 гривень.
Рішенням Чернігівської міської ради від 30 березня 2023 року затверджено Програму надання одноразової матеріальної допомоги-винагороди мешканцям міста Чернігова за особистий внесок у відновлення міста-– героя від наслідків російської військової агресії на 2023 рік. Метою Програми є відзначення мешканців міста Чернігова за особистий внесок у відновлення міста-героя від наслідків російської військової агресії. Передбачений обсяг фінансових ресурсів, для реалізації Програми – 43,0 млн гривень.
У поточному році таку допомогу вже отримало 5 426 мешканців на загальну суму 16 278 000 гривень.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини