Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 березня, 12:40:45

Понад 1 мільйон євро допомоги від U-LEAD отримали громади Чернігівської області у 2022 році

03.03.2023   10:26Агенцiя

19 громад Чернігівщини у 2022 році отримали невідкладну допомогу від U-LEAD на понад 1 мільйон євро. Перед усім це генератори, освітлювальна техніка, навантажувачі та матеріали для тимчасового поселення людей. Про це розповіла Ірина Кудрик, керівниця офісу в Чернігівській області, під час Дня відкритих дверей, на який в онлайні під'єднались понад 65 представників громад.

“Поряд з цим, основна підтримка громад від U-LEAD сприяла розвитку та стійкості інституцій місцевого самоврядування. Вже в умовах повномасштабної війни ми провели понад 700 заходів для фахівців громад області, якими охопили більше як 3000 учасників. Зараз ми підготували нові плани й прагнемо допомогти громадам реалізувати амбітні проєкти”, - розповіла Ірина Кудрик.
Торік фахівці 5 громад пройшли навчання в рамках “Кроків для фінансистів. 5 сходинок до бюджету 2023 року”, команди ще 2 громад — на “Кроках для спеціалістів з управління проєктами”.
Окрім того, Городнянська, Киїнська та Ладанська громади отримали програму підтримки “План бюджетної стабілізації”, а Добрянська та Семенівська взяли участь в програмі “Стратегічне лідерство та управління”.
Куликівська громада за підтримки U-LEAD у рамках конкурсу локальних субсидій «Громада дружня до бізнесу» реалізувала проєкт “Бібліотечний коворкінг”. Вартість проєкту склала 315 тисяч гривень, із яких 100 тисяч співфінансування громади.
“В проєктах невідкладної допомоги ми допомогли п’яти громадам – Сновській, Городнянській, Сосницькій, Семенівській, Прилуцькій підготувати грантові заявки, три з яких вже  отримали фінансування від інших грантових програм. Всього підтримано 4 проєкти на загальну суму понад 2,5 мільйона гривень”, - розповіла Ірина Кудрик.
В цьому році, окрім традиційного комплексу навчань, громади регіону зможуть отримати локальні субсидії від U-LEAD на власні унікальні ініціативи, які зможуть надалі бути модельними для інших громад.
“Досвід нашої співпраці дуже цінний, адже від початку реалізації й до звітності ми побачили як працюють європейські інституції. І тепер, маючи такі знання, ми будемо йти далі. Підтримка Програми U-LEAD – завжди вчасна, відповідає нашим потребам, і часто їх навіть упереджує”, - поділилась Юлія Постернак, Куликівський селищний голова.
Гарними практиками співпраці з U-LEAD з Європою поділились Куликівська, Семенівська, Добрянська, Сновська, Городнянська та Менська громади.
Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини