Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 травня, 11:38:51

Підтримка чернігівців, житло яких постраждало під час бойових дій та родин загиблих захисників. Виконком затвердив чергові списки для матдопомоги

14.02.2023   11:29Агенцiя

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 14 лютого були затверджені чергові списки тих, хто отримає одноразову матеріальну допомогу з міського бюджету. Виплати здійснюватимуться за трьома розробленими муніципалітетом Програмами. Вони охоплюють власників квартир та приватних будинків, які зазнали пошкоджень під час активних бойових дій, а також родини загиблих захисників та захисниць України.

Компенсація за заміну вікон  
Погоджено перелік із 16 осіб, яким буде виплачено з бюджету Чернігівської міської територіальної громади 189,5 тис. грн. Ці кошти є частковою компенсацією за заміну ними пошкоджених вікон (внаслідок бойових дій) у власних квартирах. На ці виплати можуть претендувати соціально незахищені верстви населення (пенсіонери; люди з інвалідністю; малозабезпечені сім’ї з дітьми; багатодітні сім’ї; сім’ї, які складаються лише з непрацездатних осіб; сім’ї, що виховують дитину з інвалідністю; сім’ї, де є діти-сироти чи діти, позбавлені батьківського піклування).
Програма "Про надання часткової компенсації видатків мешканцям міста Чернігова на ремонт та відновлення вікон" розроблена і прийнята ще у 2022-му році. Протягом минулого року нею скористалися 647 осіб на загальну суму 8,1 млн гривень.
В поточному році часткову компенсацію вже отримали 17 мешканців міста Чернігова на загальну суму 211,5 тис. грн.

 Фінансова допомога власникам приватних будинків
Отримають матеріальну допомогу з міського бюджету і власники пошкоджених під час війни приватних будинків. На цьому засіданні її надано 33 мешканцям Чернігова на загальну суму  майже 471,2 тис. грн. Виплати здійснюються у межах Програми «Про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова – власникам приватних житлових будинків», яка, як і попередня, почала працювати ще минулого року, і її дія була продовжена на 2023-й.
За 2022 рік  матеріальну допомогу отримали 1 596 власників приватних житлових будинків  на загальну суму 26,5 млн гривень.
В поточному році матдопомогу отримав вже 71 мешканець Чернігова на загальну суму 956,5 тис. грн.
Ця Програма спрямована на підтримку постраждалих і не є компенсацією за пошкоджене/зруйноване житло.

 Підтримка сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
Відповідно до Програми надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2023 рік, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 23 грудня 2022 року, погоджено надання одноразової матеріальної допомоги 19 членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на загальну суму 1,2 млн грн.
В поточному році такі виплати вже отримали 30 осіб на загальну суму майже 2 млн грн. А також дві особи в межах цієї ж Програми отримали виплати за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника на загальну суму 40 тис. грн.  

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Підтримка міжнародних партнерів України суттєва і лише набирає масштабу, – Володимир Кучма 11:26

Наразі Підтримка міжнародних партнерів України є дуже суттєвою. І вона набирає лише більшого масштабу. Такої думки голова Всеукраїнської асоціації громад Володимир Кучма.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:22

Протягом минулої доби зареєстровано 7 пожеж.

Компенсація від «єВідновлення» на самостійну відбудову: на що необхідно звернути увагу 10:07

Оскільки цей механізм програми запрацював тільки цього року, деякі громадяни ще мають труднощі із оформленням такого виду виплат. Тим часом, на Чернігівщині вже задоволено 39 заяв за цим видом компенсації майже на 80 млн гривень.

Олександр Ломако виступив перед депутатами Київради з проханням фінансово підтримати роботи з розбудови фортифікаційних споруд довкола Чернігова 08:32

В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако сьогодні, 16 травня, взяв участь у ІII сесії Київської міської ради ІХ скликання, під час якої звернувся до депутатського корпусу стосовно підтримки нашого міста у частині зміцнення довкола нього існуючих фортифікаційних споруд та будівництва нових.

Сесія Чернігівської обласної ради – понад 50 важливих рішень для життєдіяльності області 08:30

Вчора, 16 травня, відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради. До роботи долучився начальник обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус, його заступники, керівники профільних структурних підрозділів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини