Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 16:50:44

Підтримка чернігівців, житло яких постраждало під час бойових дій та родин загиблих захисників. Виконком затвердив чергові списки для матдопомоги

14.02.2023   11:29Агенцiя

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 14 лютого були затверджені чергові списки тих, хто отримає одноразову матеріальну допомогу з міського бюджету. Виплати здійснюватимуться за трьома розробленими муніципалітетом Програмами. Вони охоплюють власників квартир та приватних будинків, які зазнали пошкоджень під час активних бойових дій, а також родини загиблих захисників та захисниць України.

Компенсація за заміну вікон  
Погоджено перелік із 16 осіб, яким буде виплачено з бюджету Чернігівської міської територіальної громади 189,5 тис. грн. Ці кошти є частковою компенсацією за заміну ними пошкоджених вікон (внаслідок бойових дій) у власних квартирах. На ці виплати можуть претендувати соціально незахищені верстви населення (пенсіонери; люди з інвалідністю; малозабезпечені сім’ї з дітьми; багатодітні сім’ї; сім’ї, які складаються лише з непрацездатних осіб; сім’ї, що виховують дитину з інвалідністю; сім’ї, де є діти-сироти чи діти, позбавлені батьківського піклування).
Програма "Про надання часткової компенсації видатків мешканцям міста Чернігова на ремонт та відновлення вікон" розроблена і прийнята ще у 2022-му році. Протягом минулого року нею скористалися 647 осіб на загальну суму 8,1 млн гривень.
В поточному році часткову компенсацію вже отримали 17 мешканців міста Чернігова на загальну суму 211,5 тис. грн.

 Фінансова допомога власникам приватних будинків
Отримають матеріальну допомогу з міського бюджету і власники пошкоджених під час війни приватних будинків. На цьому засіданні її надано 33 мешканцям Чернігова на загальну суму  майже 471,2 тис. грн. Виплати здійснюються у межах Програми «Про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова – власникам приватних житлових будинків», яка, як і попередня, почала працювати ще минулого року, і її дія була продовжена на 2023-й.
За 2022 рік  матеріальну допомогу отримали 1 596 власників приватних житлових будинків  на загальну суму 26,5 млн гривень.
В поточному році матдопомогу отримав вже 71 мешканець Чернігова на загальну суму 956,5 тис. грн.
Ця Програма спрямована на підтримку постраждалих і не є компенсацією за пошкоджене/зруйноване житло.

 Підтримка сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
Відповідно до Програми надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2023 рік, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 23 грудня 2022 року, погоджено надання одноразової матеріальної допомоги 19 членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на загальну суму 1,2 млн грн.
В поточному році такі виплати вже отримали 30 осіб на загальну суму майже 2 млн грн. А також дві особи в межах цієї ж Програми отримали виплати за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника на загальну суму 40 тис. грн.  

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини