Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 07:45:29

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку

26.01.2023   15:53Агенцiя

Сосницьким районним судом задоволено позов прокурора про стягнення з двох фізичних осіб у солідарному порядку на користь Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району 150 тис. грн завданих збитків.

Так, встановлено, що  одна з вказаних осіб, займаючи у 2018 році адміністративну посаду заступника селищного голови, відповідала за проведення закупівлі розкидача піску РДС-3 вартістю 150 тис. грн, який зобов’язувалася поставити фізична особа-підприємець. Проте, достовірно знаючи, що така техніка не була поставлена, посадовець підписав видаткову накладну з відміткою про отримання.

Натомість, інший посадовець цієї ж ради, відповідальний за здійснення на той час бюджетних видатків, фактичну наявність вказаної техніки не перевірив та підписав платіжне доручення, складене на підставі видаткової накладної, для перерахування органом казначейської служби на рахунки підприємця грошових коштів.

Разом з тим, жодної техніки до органу місцевого самоврядування так і не надійшло.

Оцінку таким діям посадових осіб надано вироком суду за результатами розслідуваного кримінального провадження.

Водночас, з метою реального поновлення інтересів територіальної громади, прокурором в порядку цивільного судочинства заявлено позов про відшкодування з винних осіб у солідарному порядку 150 тис. грн збитків, завданих кримінальним правопорушенням.

Надавши оцінку доводам прокурора, рішенням Сосницького районного суду позов задоволено у повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.

Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43

В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.