Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 21:56:33

За січень ‒ грудень 2022 року аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 55 млн грн

09.01.2023   17:04Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області у 2022 році провели 21 ревізію, 6 аудитів та 25 перевірок закупівель.

За результатами проведених протягом січня – грудня 2022 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 56 млн грн.
Завдяки роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 55 млн грн (з урахуванням відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених у попередніх роках).
За результатами аудитів виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів унаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на загальну суму понад 689 млн грн, упереджено на суму понад 31 млн грн таких втрат.
Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 36 управлінських рішень і врахували 57 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.
До об’єктів контролю за  допущені порушення бюджетного законодавства застосовано 26 заходів впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.
За вчинені фінансові порушення 23 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 6 ‒ до матеріальної, 6 – до дисциплінарної.
Для повноти відшкодування завданих державі втрат до суду пред’явлено 6 позовів на суму понад 1,7 млн гривень та направлено 7 листів до прокуратури щодо звернення до суду для відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів.
Правоохоронним органам передано матеріали 25 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 8 досудових розслідувань та долучено до кримінальних проваджень матеріали 10 заходів державного фінансового контролю, а також вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Працівники управління були залучені правоохоронними органами у якості спеціалістів для надання консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень у 25 випадках. За результатами проведеної роботи виявлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 55 млн грн та вручено 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
 
Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці 14:07

Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.

Кращі з кращих: педагогам області вручили відзнаки конкурсу «Учитель року – 2023» 14:05

Урочистості, присвячені підсумкам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», відбулися сьогодні в обласному центрі. Переможців, лауреатів та дипломантів вітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.