Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 квітня, 13:39:23

Під час фінансової перевірки діяльності управління молоді і спорту Чернігівської міськради виявлено порушень на суму понад 31,5 млн гривень

04.01.2023   11:55Агенцiя

Чернігівські аудитори провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради за період з 01.01.2019 по 31.12.2021.

За результатами аудиторського дослідження встановлено низку ризикових операцій та неефективних управлінських дій, що призвели або можуть призвести до непродуктивних витрат, на суму понад 31,5 млн грн.

Зокрема, аудитори виявили неефективне використання коштів місцевого бюджету на суму 4,9 млн грн на оренду спортивних споруд для дитячо-юнацьких спортивних шкіл за наявності власної спортивної бази або можливості оренди приміщень комунальних установ та організацій з орендною платою 1 грн на рік.

Наявне утримання в дитячо-юнацьких спортивних школах вакантних посад тренерів-викладачів за напрямами спортивної підготовки, які не функціонували через відсутність учнівського складу, на суму 0,6 млн грн.

З міського бюджету здійснювалися видатки на утримання громадських організацій, які мали б здійснюватися за рахунок засновників спортивних клубів та їх власної діяльності (витрати на заробітну плату з нарахуваннями їх працівників), на суму 0,6 млн грн.

Здійснено непродуктивні витрати на суму 3,1 млн грн на фінансування установ Чернігівський міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та комунальне некомерційне підприємство «Центр спортивної боротьби» Чернігівської міської ради, які створювалися з метою організації спортивної роботи та утримання спортивних споруд і які дублюють функції Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Аудитори виявили низку випадків неефективного витрачання коштів при придбанні майна для дитячо-юнацьких спортивних шкіл та клубів позашкільної освіти на загальну суму 3,8 млн грн.

Зокрема, однією з дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста здійснено придбання спортивних човнів, які внаслідок ускладнених технічних характеристик не були задіяні у спортивних заходах тривалий час.

Крім того, за рахунок коштів, виділених для клубів позашкільної освіти (в межах громадського бюджету), здійснено придбання спеціального спортивного обладнання та інвентарю для розвитку олімпійського виду спорту (тхеквондо), що не відповідає напряму бюджетної програми.

Для реалізації проєкту створення літнього військово-спортивного наметового табору придбане майно (намети, польові кухні, макети зброї тощо), яке  передано в користування сторонній громадській організації та управлінням не здійснювався контроль за його використанням.

Управлінням та його підконтрольними установами не забезпечено належного контролю та обліку земельних ресурсів, зокрема, не оформлено документів на право власності або інше речове право на земельну ділянку. Крім того, прийнято в постійне користування земельну ділянку з нормативно-грошовою оцінкою 19,6 млн грн з цільовим призначенням, що не відповідає статутній діяльності установи.

Для поліпшення ефективності використання державного майна, усунення виявлених недоліків аудиторами надано відповідні рекомендації керівнику Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Про результати проведеного аудиту поінформовано Чернігівську міську раду.
 
Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Твори письменників Чернігівщини на платформі MEGOGO: як в області сприяють функціонуванню української мови 11:18

В області триває реалізація Програми сприяння функціонуванню української мови як державної на 2023-2028 роки (далі – Програма). До розроблення програми долучився Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, Управління освіти і науки ОДА, обласні бібліотеки, музеї.

У Чернігівській ТГ найменше оброблених заяв по «єВідновленню»: щоб допомогти, ОВА готова звернутися до Міністерства 11:15

Що гальмує обробку заяв по програмі «єВідновлення» у Чернігові, а головне – як це подолати. Про це говорили сьогодні під час чергової зустрічі за ініціативи ОВА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 18 пожеж.

12 квітня: цей день в Україні і світі

12 квітня: цей день в Україні і світі 08:56

ДЕНЬ 779 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 779 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини