Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 січня, 12:28:35

Під час фінансової перевірки діяльності управління молоді і спорту Чернігівської міськради виявлено порушень на суму понад 31,5 млн гривень

04.01.2023   11:55Агенцiя

Чернігівські аудитори провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради за період з 01.01.2019 по 31.12.2021.

За результатами аудиторського дослідження встановлено низку ризикових операцій та неефективних управлінських дій, що призвели або можуть призвести до непродуктивних витрат, на суму понад 31,5 млн грн.

Зокрема, аудитори виявили неефективне використання коштів місцевого бюджету на суму 4,9 млн грн на оренду спортивних споруд для дитячо-юнацьких спортивних шкіл за наявності власної спортивної бази або можливості оренди приміщень комунальних установ та організацій з орендною платою 1 грн на рік.

Наявне утримання в дитячо-юнацьких спортивних школах вакантних посад тренерів-викладачів за напрямами спортивної підготовки, які не функціонували через відсутність учнівського складу, на суму 0,6 млн грн.

З міського бюджету здійснювалися видатки на утримання громадських організацій, які мали б здійснюватися за рахунок засновників спортивних клубів та їх власної діяльності (витрати на заробітну плату з нарахуваннями їх працівників), на суму 0,6 млн грн.

Здійснено непродуктивні витрати на суму 3,1 млн грн на фінансування установ Чернігівський міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та комунальне некомерційне підприємство «Центр спортивної боротьби» Чернігівської міської ради, які створювалися з метою організації спортивної роботи та утримання спортивних споруд і які дублюють функції Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Аудитори виявили низку випадків неефективного витрачання коштів при придбанні майна для дитячо-юнацьких спортивних шкіл та клубів позашкільної освіти на загальну суму 3,8 млн грн.

Зокрема, однією з дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста здійснено придбання спортивних човнів, які внаслідок ускладнених технічних характеристик не були задіяні у спортивних заходах тривалий час.

Крім того, за рахунок коштів, виділених для клубів позашкільної освіти (в межах громадського бюджету), здійснено придбання спеціального спортивного обладнання та інвентарю для розвитку олімпійського виду спорту (тхеквондо), що не відповідає напряму бюджетної програми.

Для реалізації проєкту створення літнього військово-спортивного наметового табору придбане майно (намети, польові кухні, макети зброї тощо), яке  передано в користування сторонній громадській організації та управлінням не здійснювався контроль за його використанням.

Управлінням та його підконтрольними установами не забезпечено належного контролю та обліку земельних ресурсів, зокрема, не оформлено документів на право власності або інше речове право на земельну ділянку. Крім того, прийнято в постійне користування земельну ділянку з нормативно-грошовою оцінкою 19,6 млн грн з цільовим призначенням, що не відповідає статутній діяльності установи.

Для поліпшення ефективності використання державного майна, усунення виявлених недоліків аудиторами надано відповідні рекомендації керівнику Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Про результати проведеного аудиту поінформовано Чернігівську міську раду.
 
Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини