Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 квітня, 20:22:18

Казначейтво вчасно не проводить платежі. Міська рада звертається до Кабміну, Мінфіну, ОВА

22.09.2022   21:46Агенцiя

Казначейство не проводить вчасно платежі, що впливає на виконання необхідних робіт та заходів, які мають забезпечити проходження Черніговом цього осінньо-зимового періоду.

Чернігівська міська рада звертається до Кабміну, Мінфіну та Чернігівської ОВА аби там вирішили питання, яке стосується здійснення проплат органами Державної казначейської служби України.

Відповідне звернення було прийнято депутатами під час засідання сесії 21 вересня. Звернутися офіційно до Камбіну, Мінфіну та ОВА вимусила ситуація із несвоєчасним здійсненням органами Державної казначейської служби України платежів. 

Зважаючи на масштаби руйнувань приватного житла, шкіл, дитсадків, лікарень та об'єктів критичної інфраструктури, Чернігів уже в квітні розпочав підготовку до опалювального сезону, аварійно-відновлювальні роботи в закладах бюджетної сфери та багатоквартирних житлових будинках, придбання медичного обладнання для лікарень та техніки комунальним підприємствам замість знищеної тощо. Багато уваги приділяється заходам, які підвищують обороноздатність міста.

Вирішення всіх перелічених питань уповільнюється через затримку здійснення платежів казначейством. 

Станом на 15 вересня на рахунках розпорядників та одержувачів коштів бюджету Чернігова  знаходиться  142,3 млн грн. Це гроші загального та спеціального фондів (без урахування власних надходжень бюджетних установ) бюджету міста, які потребують оплати, із них — за незахищеними статтями витрат 108,7 млн грн. Зокрема:

  • 5,5 млн грн — видатки на оплату праці з нарахуваннями одержувачів бюджетних коштів; 

  • 15,9 млн грн за придбані будівельні та інші матеріали, а також виконані роботи з усунення аварій у бюджетних закладах, пошкоджених унаслідок російської військової агресії та облаштування споруд цивільного захисту (найпростіші укриття); 

  • 24,9 млн грн внеску до статутного капіталу КП “АТП-2528”, яке забезпечує санітарне очищення та прибирання міста, на оновлення (придбання) суттєво постраждалого парку техніки;

  • 2,6 млн грн внеску до статутного капіталу КП “Спецкомбінат комунально-побутового обслуговування” на відновлення будівлі котельні із заміною теплотехнічного обладнання та зовнішніх теплових мереж; 

  • 4 млн грн — на відновлення контактної мережі тролейбусного сполучення міста; 

  • 7,5 млн грн — внесок до статутного капіталу КП “Шкільне”  з метою забезпечення харчуванням школярів; 

  • 9,4 млн грн — видатки з благоустрою міста; 

  • 7,5 млн грн за послуги з проведення аварійно-відновлювальних робіт вулиць міста; 

  • 7,5 млн грн на проведення заходів та робіт з тероборони; 

  • 2,4 млн грн за аварійно-відновлювальні роботи житлового фонду міста.

Якщо ці кошти не будуть проведені, то це ставить під загрозу підготовку об’єктів ЖКГ, соціально-культурної сфери та інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років через неспроможність підрядних організацій вчасно завершити заплановані роботи, оскільки у виконавців не вистачає обігових коштів на закупівлю матеріалів та обладнання, необхідного для виконання зазначених робіт. 

З метою уникнення соціальної напруги, міська рада і звертається до Кабміну, Мінфіну, ОВА, аби там вирішили питання забезпечення своєчасного проведення платежів органами Державної казначейської служби України по бюджету Чернігівської міської тергромади

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини