Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 00:46:33

У діяльності регіональної лабораторії служби з питань безпечності харчових продуктів виявлено порушень на 9 мільйонів

15.09.2022   08:54Агенцiя

Чернігівські аудитори встановили порушень фінансової дисципліни в Чернігівській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на суму понад 9 млн гривень.

Ревізією фінансово-господарської діяльності Чернігівської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за період з 01.01.2019 по 31.12.2021 року встановлено фінансових порушень на загальну суму понад  9 млн грн, із них, що призвели до втрат -  майже 2,3 млн гривень.

Лабораторією проведено покриття видатків, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються згідно з її основною діяльністю  за рахунок коштів загального фонду, які мають здійснюватись за рахунок коштів спеціального фонду, що отримані від плати за надані платні послуги на суму 1,8 млн гривень.

Внаслідок чого, за рахунок коштів загального фонду кошторису покрито витрати по оплаті праці працівників, що здійснювали роботи по наданню платних послуг по проведенню лабораторних досліджень, надання експертних висновків на загальну суму майже 1,5 млн гривень.

Також, Лабораторією за рахунок загального фонду проведені видатки, на придбання основних засобів, які повинні проводитись за рахунок спеціального фонду, як це передбачено розрахунком потреби  до кошторису у сумі 0,3 млн гривень.

Слід зазначити, що обсяг фактичних надходжень на спеціальний рахунок за надані Лабораторією послуги був достатній для проведення відповідних видатків. Проте, отримані надходження не використовувались на такі цілі, а з року в рік накопичувались в залишках на спеціальному рахунку Лабораторії.

Крім того, Лабораторією, з порушенням законодавства, проведено виплату премій та надбавок  з нарахуваннями на загальну суму понад 0,3 млн гривень.

Також, придбано обладнання, що не передбачено Розрахунком до бюджетного запиту на суму понад 0,1 млн гривень.

Серед інших порушень законодавства встановлено заниження вартості активів на суму майже 6,8 млн грн внаслідок не відображення в бухгалтерському обліку земельних ділянок за нормативно-грошовою оцінкою.

Одну особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Застосовані заходи впливу  у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.
Інформацію про результати ревізії направлено  органу управління – Головному управлінню Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
Третій примірник акту ревізії передано до правоохоронних органів та про результати заходу державного фінансового контролю проінформовано  прокуратуру Чернігівської області.
 

Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини