Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 19:25:11

Завдяки платникам податків Чернігівщини у серпні 2022 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 1,4 млрд гривень

10.09.2022   14:12Агенцiя

У серпні 2022 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Чернігівського регіону сплачено 1,4 млрд грн податків та зборів.

Ця сума на 9,1 відс. або на 116 млн грн більше, ніж у відповідному місяці минулого року.

Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

До державного бюджету спрямовано 45 відсотків загальної суми коштів, що становить 620 млн гривень. Незважаючи на складну економічну ситуацію у регіоні, внаслідок повномасштабного російського вторгнення, надходження майже досягли рівня серпня 2021 року (98,5 відс.).

До місцевих бюджетів усіх рівнів надійшло 765 млн грн податків та зборів (55 відс. в загальнообласній сумі надходжень). У порівнянні з серпнем 2021 року надходження збільшились на 19,6 відс. (125 млн грн).

Як і у попередніх місяцях, податок на доходи фізичних осіб формує майже 77 відс. доходів територіальних громад  - сплачено 587 млн грн, що на 56,1 відс. або на 211 млн грн більше, ніж у серпні 2021 року. 

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у серпні сплачено 817 млн грн, чим забезпечено приріст надходжень порівняно з минулорічними на 68,9 відс. або на 333 млн гривень.

Людмила Слотюк подякувала платникам та зазначила, що зростання надходжень до бюджетів дозволить не тільки профінансувати соціальні виплати та зарплату, а й направити кошти на відновлення зруйнованого житла та інфраструктури, краще підготуватись до опалювального сезону. Отже, сумлінно сплачуючи податки, ми підтримуємо державу і армію у цей важкий для країни час боротьби з агресором.

 

Сектор інформаційної взаємодії Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression