Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 14:29:39

Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–жовтень 2012 року

01.12.2012   15:53

Підприємства міста за січень–жовтень 2012р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 5,2 млрд.грн. (45,0% обсягу реалізації в області).

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 32,2% – з виробництва харчових продуктів та напоїв,  8,6% – машинобудування, 3,6 % – легкої, 2,4% – металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, 1,8% – хімічної промисловості.

У розрахунку на 1 особу населення обсяг реалізації становив  17,5 тис.грн. (по області – 10,6 тис.грн.).
Упродовж січня–жовтня п.р. підприємствами міста вироблено 2,2 млн.м2 тканин, 36,5 тис.шт. білизни постільної, 203 т хімічних волокон,    37,7 тис.м3 елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, 73,5 тис.т  сумішей бетонних  готових для використання.

Підприємства харчової промисловості виробили 1,7 тис.т свіжої чи охолодженої яловичини та телятини, 9,3 тис.т борошна, 16,0 тис.т хлібобулочних та 990 т здобних виробів, 3,2 тис.т пряників та виробів аналогічних, 2,2 тис.т виробів кондитерських із цукру без  вмісту какао. Більше, ніж рік тому, вироблено рибних консервів, кисломолочних продуктів, сиру свіжого неферментованого та сиру кисломолочного, круп.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.