Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 червня, 11:15:55

Якісні канали спілкування податківців і платників податків!

01.12.2012   15:47

Про головний принцип роботи «Пульс податкової» та сервіси запроваджені ДПС України для платників податків, йшла мова на брифінгу з заступником начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Ларисою Сич.

Переход податкової служби від фіскальних методів до сервісного обслуговування створює зворотний зв’язок та оперативне вирішення проблемних питань платників.

«Пульс податкової» - працює у вигляді гарячої телефонної лінії за номером якої можуть телефонувати небайдужі громадяни і повідомляти про неправомірні дії з боку працівників податкової служби. Працює лінія цілодобово: з 8:30 до 19:30. Її номер (044) 284-00-07»,  - наголосила Л.Г.Сич, - податківці не тільки приймають скарги громадян, а й повідомляють заявникам про результати розгляду їх звернень та вжиті заходи.  Під «вжитими заходами» у даному випадку розуміється повне вирішення піднятих підприємцями питань».

   Зупинилася і на тому, що платники міста Чернігова активно користуються такими сервіcами, як: «Єдина база податкових знань», «Реєстр платників ПДВ» і «Анульовані свідоцтва платників ПДВ», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» та «Електронний сервіс для платників податків-юридичних осіб». Їх можна знайти на офіційному сайті Державної податкової служби України (sts.gov.ua).

Такі сервіси дають можливість перевіряти у відкритих для загального користування податкових джерелах (базах даних) інформацію (зокрема, з питань оподаткування) відносно будь-якого платника податків, необхідну для укладання господарських відносин з потенційними бізнеспартнерами, та попереджати вста¬новлення ділових зв’язків із нечесними суб’єктами.
 

Останні новини Чернігівщини

 Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях

Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях 10:14

Вчора до поліції надійшло повідомлення про те, що у Бахмачі біля залізничної станції потяг збив людину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі, 2 аварійні ситуації на мережах життєзабезпечення та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 5 осіб постраждали.

21 червня: цей день в Україні і світі

21 червня: цей день в Україні і світі 08:41

ДЕНЬ 849 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 849 RUSSIAN AGRESSION

Регіональний офіс «Зроблено в Україні»: консультації фахівців 15:08

Одним із перших відвідувачів офісу «Зроблено в Україні» був Євген Смага - ветеран, який під час оборони Чернігова отримав важке поранення

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері 15:06

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини