Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 07:40:34

Якісні канали спілкування податківців і платників податків!

01.12.2012   15:47

Про головний принцип роботи «Пульс податкової» та сервіси запроваджені ДПС України для платників податків, йшла мова на брифінгу з заступником начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Ларисою Сич.

Переход податкової служби від фіскальних методів до сервісного обслуговування створює зворотний зв’язок та оперативне вирішення проблемних питань платників.

«Пульс податкової» - працює у вигляді гарячої телефонної лінії за номером якої можуть телефонувати небайдужі громадяни і повідомляти про неправомірні дії з боку працівників податкової служби. Працює лінія цілодобово: з 8:30 до 19:30. Її номер (044) 284-00-07»,  - наголосила Л.Г.Сич, - податківці не тільки приймають скарги громадян, а й повідомляють заявникам про результати розгляду їх звернень та вжиті заходи.  Під «вжитими заходами» у даному випадку розуміється повне вирішення піднятих підприємцями питань».

   Зупинилася і на тому, що платники міста Чернігова активно користуються такими сервіcами, як: «Єдина база податкових знань», «Реєстр платників ПДВ» і «Анульовані свідоцтва платників ПДВ», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» та «Електронний сервіс для платників податків-юридичних осіб». Їх можна знайти на офіційному сайті Державної податкової служби України (sts.gov.ua).

Такі сервіси дають можливість перевіряти у відкритих для загального користування податкових джерелах (базах даних) інформацію (зокрема, з питань оподаткування) відносно будь-якого платника податків, необхідну для укладання господарських відносин з потенційними бізнеспартнерами, та попереджати вста¬новлення ділових зв’язків із нечесними суб’єктами.
 

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.