Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 червня, 10:46:19

На Чернігівщині перевірок менше,а надходжень до бюджету більше

01.12.2012   10:28Агенцiя

За десять місяців поточного року підрозділи податкового контролю ДПС у Чернігівській області провели документальних перевірок на 31,3% менше, ніж за відповідний період минулого року, з них планових - майже вдвічі менше.

При цьому порушникам податкового законодавства донараховано сплатити до бюджету більше 34 млн.грн., що на 2,9 млн.грн. більше, ніж торік. 22,8 млн.грн. вже сплачені, що на 2,1 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Контроль за діяльністю збиткових підприємств є одним з пріоритетних напрямків роботи підрозділів податкового контролю. З початку року збитки зменшені на 50,3 млн.грн. Це також дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на 11 млн.грн.

За десять місяців проведені 624 фактичні перевірки, що на 12 відсотків менше, ніж минулого року. За порушення норм готівкового обігу до бюджету стягнуто 1 млн.грн. штрафів.

Збільшення надходжень до бюджету від контрольно-перевірочної роботи при зменшенні загальної кількості перевірок свідчить про орієнтацію уваги податківців на ризикові підприємства, високій рівень аналітичної роботи та якісну підготовку до проведення перевірок.

 Відділ взаємодії із засобами
масової інформації та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

 Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях

Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях 10:14

Вчора до поліції надійшло повідомлення про те, що у Бахмачі біля залізничної станції потяг збив людину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі, 2 аварійні ситуації на мережах життєзабезпечення та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 5 осіб постраждали.

21 червня: цей день в Україні і світі

21 червня: цей день в Україні і світі 08:41

ДЕНЬ 849 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 849 RUSSIAN AGRESSION

Регіональний офіс «Зроблено в Україні»: консультації фахівців 15:08

Одним із перших відвідувачів офісу «Зроблено в Україні» був Євген Смага - ветеран, який під час оборони Чернігова отримав важке поранення

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері 15:06

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини