У пошуку роботи допоможуть професіонали
Якомога швидше знайти роботу – про це мріє кожен, хто втратив джерело доходу. Якщо не вдається вирішити проблему самотужки – краще звернутися до професіоналів.
У цьому переконалась і жителька села Наумівка, що на Корюківщині, Надія Іллюшко, яка після невдалих спроб самостійного пошуку скористалася допомогою фахівців районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. І не пошкодувала.
У службі зайнятості кар’єрному раднику Надія повідомила, що незважаючи на чималий досвід роботи в різних сферах, вона хотіла б знайти роботу за професією, а саме: бути перукарем. На початку свого професійного шляху жінка вже працювала в перукарні, а потім була сортувальником матеріалів та виробів з деревини, слюсарем з контрольно-вимірювальних приладів, робітником на лісокультурних (лісогосподарських) роботах. Зважаючи на це, щойно з’явилася вакансія перукаря в Центрі надання соціальних послуг Корюківської міськради, Надія за направленням служби зайнятості успішно пройшла співбесіду в роботодавця, стажування і з кінця березня успішно працює, обслуговуючи людей похилого віку.
Якщо ви шукаєте роботу, найбільша база вакансій тут https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy
Телеграм канал актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz
Підписуйтесь також на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression