Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 лютого, 03:38:35

За січень–червень 2022 року платниками Чернігівщини сплачено понад 10 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

21.07.2022   16:41Агенцiя

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у першому півріччі 2022 року сплачено майже 6,5 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.


Єдиного внеску за цей період надійшло 3,6 млрд гривень.

До державного бюджету спрямовано 2,8 млрд грн, що становить 43 відс. загальної суми сплачених податків за цей період. Значна частина надходжень забезпечена від сплати податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 1 млрд грн (36 відс.), податку на додану вартість – 0,9 млрд грн (27,6 відс.), рентних платежів за користування природними ресурсами – 0,7 млрд грн (24,6 відс.) та податку на прибуток – 0,3 млрд грн (9,3 відс.). Порівняно з минулорічним фактом надходження зменшились на 25 відс. (-0,5 млрд грн) в основному за рахунок зниження збору по податку на додану вартість (широкомасштабне російське вторгнення дестабілізувало роботу бюджетоформуючих платників області та малого і середнього бізнесу).

До місцевих бюджетів усіх рівнів платниками податків сплачено майже 3,7 млрд грн, в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 2,8 млрд грн (75 відс. в загальнообласній сумі), єдиного податку – 0,4 млрд грн (11,4 відс.), податку на майно – 0,3 млрд грн (8,9 відс.). Факт минулого року перевищено на 8 відс. або на 0,3 млрд грн в основному за рахунок збільшення сплати по податку на доходи фізичних осіб (на 23,8 відс. або на 0,5 млрд грн) внаслідок внесених до законодавства змін.

Добровільна сплата до бюджетів усіх рівнів складає 99,4 відс. від загальної суми податків.

Страхувальниками для перерахування до Пенсійного та інших фондів сплачено у січні-червні 2022 року 3,6 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Факт надходжень минулорічного відповідного періоду перевищено на 22 відс. або на 0,7 млрд гривень.

Начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк подякувала платникам податків за своєчасну сплату податків та наповнення бюджетів.
          
Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

СБУ та ДБР затримали на хабарі начальника управління Держпродспоживслужби Чернігівщини 16:50

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки та Державного бюро викрили на корупції начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

У чернігівській гімназії № 31 коштом міжнародних благодійників відремонтували укриття 16:22

Укриття у 31-й гімназії Чернігова відремонтували в межах всеукраїнського благодійного проєкту Freedom Space, який реалізує благодійний фонд «Допоможемо разом», а фінансує міжнародний донор – Freedom Holding Inc.

Найближчі плани Чернігова у відносинах із партнерами окреслені під час загальноміської наради

Найближчі плани Чернігова у відносинах із партнерами окреслені під час загальноміської наради 16:19

Співпраця з міжнародними партнерами. Ще один блок робочих питань сьогоднішньої загальноміської наради. Мова йшла про розвиток нових зв'язків і зміцнення існуючих.

єРобота: творці іншої реальності в Чернігові

єРобота: творці іншої реальності в Чернігові 16:16

На годину часу перенестися в іншу реальність, забути про повсякденні турботи та відчути себе супергероєм, детективом, грабіжником, втікачем, персонажем фільму жаху, така можливість є у чернігівців та гостей міста.

Піротехніки Чернігівщині продовжують вилучати вибухонебезпечні предмети сучасної війни

Піротехніки Чернігівщині продовжують вилучати вибухонебезпечні предмети сучасної війни 16:13

26 лютого розрахунками частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС відпрацьовано 4 залучення на території Іванівської, Новобасанської територіальних громад Чернігівського та Ніжинського районів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини