Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 15:26:11

Чернігівські аудитори встановили недоліків ведення фінансово-господарської діяльності в обласному закладі культури на суму 29 млн грн

21.07.2022   15:48Агенцiя

Аудиторським дослідженням Обласного комунального концертно-видовищного підприємства «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм» за період з 01.01.2018 по 30.11.2021 встановлено внутрішні фактори, що впливають на ефективність фінансово-господарської діяльності.

Центром втрачено можливість отримання додаткових доходів на загальну суму 19,5 млн грн.

Зокрема, через визначення вартості квитка на концертні заходи без складання калькуляції собівартості цих послуг на суму 17,7 млн грн. Через проведення безоплатних концертних заходів та неврегулювання із замовниками послуг умов відшкодування вартості участі у виїзних концертах (гастрольних заходах) Центр міг би отримати додаткових доходів на загальну суму 1,8 млн грн.

Установлено факти неефективних управлінських дій і рішень, наслідком яких стали зайві витрати на загальну суму 9,3 млн грн. А саме: через неврахування вимог Примірних штатних розписів державних та комунальних професійних мистецьких колективів і концертних організацій і включення до штатного розпису понаднормативних посад та через брак контролю за правильністю списання паливно-мастильних матеріалів і на сплату спожитих орендарями комунальних послуг.

За результатами державного фінансового аудиту керівництву об’єкта контролю надано пропозиції, спрямовані на покращання ефективності використання бюджетних коштів та комунального майна.

Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

Жнива тривають: намолочено майже 525 тис. тонн зерна та понад 107 тис. тонн ріпаку

Жнива тривають: намолочено майже 525 тис. тонн зерна та понад 107 тис. тонн ріпаку 15:18

Аграрії Чернігівської області станом на 11 серпня зібрали ранні зернові з площі 122,4 тис. га.

Поліцейські спільно з СБУ завадили незаконному перетину державного кордону

Поліцейські спільно з СБУ завадили незаконному перетину державного кордону 09:40

Два мешканці Чернігова за грошову винагороду запропонували знайомому переправити його через державний кордон. В ході спроби перетину поліцейські спільно з співробітниками СБУ затримали правопорушників.

Порушник з Менщини за незаконно виловлені 10 кг риби сплатить понад 230 тис. грн

Порушник з Менщини за незаконно виловлені 10 кг риби сплатить понад 230 тис. грн 09:33

11 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

1000 шлюб у Чернігові - шлюб військового

1000 шлюб у Чернігові - шлюб військового 09:27

Спеціалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану міста Чернігова сьогодні зареєстрували 1000 шлюб - ювілейною парою стали військовий Дмитро та його кохана Аліна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини