Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 16:38:24

Чернігівські аудитори встановили недоліків ведення фінансово-господарської діяльності в обласному закладі культури на суму 29 млн грн

21.07.2022   15:48Агенцiя

Аудиторським дослідженням Обласного комунального концертно-видовищного підприємства «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм» за період з 01.01.2018 по 30.11.2021 встановлено внутрішні фактори, що впливають на ефективність фінансово-господарської діяльності.

Центром втрачено можливість отримання додаткових доходів на загальну суму 19,5 млн грн.

Зокрема, через визначення вартості квитка на концертні заходи без складання калькуляції собівартості цих послуг на суму 17,7 млн грн. Через проведення безоплатних концертних заходів та неврегулювання із замовниками послуг умов відшкодування вартості участі у виїзних концертах (гастрольних заходах) Центр міг би отримати додаткових доходів на загальну суму 1,8 млн грн.

Установлено факти неефективних управлінських дій і рішень, наслідком яких стали зайві витрати на загальну суму 9,3 млн грн. А саме: через неврахування вимог Примірних штатних розписів державних та комунальних професійних мистецьких колективів і концертних організацій і включення до штатного розпису понаднормативних посад та через брак контролю за правильністю списання паливно-мастильних матеріалів і на сплату спожитих орендарями комунальних послуг.

За результатами державного фінансового аудиту керівництву об’єкта контролю надано пропозиції, спрямовані на покращання ефективності використання бюджетних коштів та комунального майна.

Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.