Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 21:08:42

Громадам Чернігівщини передають будматеріали, куплені за державний кошт

21.07.2022   14:24Агенцiя

Киїнська, Іванівська, Новобілоуська громади та місто Чернігів уже отримали будівельні матеріали, куплені за державний кошт.

«Загалом на ці потреби виділено 135 мільйонів гривень, вже надійшло – 32 мільйони. За ці гроші придбали покрівельні матеріали, скло, цвяхи, все для швидкого відновлення. Потребу формували самі громади», – зазначає перший заступник голови ОВА Костянтин Мегем.

Масштаби руйнувань в області дуже великі. Тож будь-яка допомога є важливою.

«До Новобілоуської громади входить 22 села і майже кожне постраждало від агресії росії. На сьогодні 52 будинки зруйновано, більше 270 пошкоджено. Потрібно все: брус, цвяхи, скло, шифер та, звісно, робочі руки», – зауважує голова громади Дмитро Федоров.

Варто зазначити, що купити будматеріали в Україні зараз нелегко. Є дефіцит на певні позиції. Через ускладнену логістику завести необхідне з-за кордону теж не завжди вдається. Та попри це, іноземні благодійники теж доставляють для Чернігівщини будматеріали. Зокрема нещодавно приїхала партія з Польщі. У відновленні інфраструктури допомагають і Словаччина та Норвегія.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.