Працевлаштуватись вдома допоміг кар’єрний радник
Знайти роботу на Чернігівщині після завершення активних бойових дій непросто. Але цілеспрямованість та наполегливість шукачів роботи в поєднанні з професіоналізмом і небайдужістю фахівців служби зайнятості доводять, що немає нічого неможливого, якщо цього справді хотіти.
![](/uploads/32535-m.jpg)
Історія успішного працевлаштування жителя Куликівки Олександра Мартиненка – є цьому доказом.
Після звільнення знайти роботу самотужки чоловікові не вдалося. Тоді за допомогою в працевлаштуванні він звернувся до служби зайнятості.
На той час безробітний вже мав неабиякий професійний досвід. Був монтажником санітарно-технічних систем і устаткування, різальником шпону та личкувальних матеріалів, слюсарем-монтажником технологічних трубопроводів, оператором верстатів з програмним керуванням, що доводить: робітних професій чоловік не цурається.
Цього разу Олександр шукав будь-яку роботу, аби тільки вдома, бо майже весь час працював у Києві, Чернігові, Славутичі. Після детального аналізу кар’єрним радником побажань та професійного досвіду безробітного, а також актуальних вакансій у Куликівці, йому запропонували роботу електромонтера з експлуатації розподільних мереж у відокремленому підрозділі Чернігівський район електричних мереж акціонерного товариства «Чернігівобленерго».
Після узгодження кар’єрним радником дати та часу зустрічі з роботодавцем, безробітний відвідав підприємство, де вдало пройшов співбесіду, і в результаті був працевлаштований. Щоб опанувати потрібні для роботи навики, наразі Олександр проходить оплачуване навчання після чого повноцінно працюватиме.
Якщо ви шукаєте роботу, найбільша база вакансій тут https://chg.dcz.gov.ua/
Телеграм канал актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz
Підписуйтесь також на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.