Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 грудня, 12:06:03

У Чернігівській ОВА відзначили колективи АЗС, які працювали в місті та області під час бойових дій

08.07.2022   09:03Агенцiя

У час блокади Чернігова та часткової окупації області робітники заправних станцій з ризиком для життя продовжували обслуговувати та забезпечувати пальним підприємства критичної інфраструктури, які відповідають за життєдіяльність області.

У постійному зв’язку з адміністрацією вдавалось заправляти ЗСУ, тероборону, ДСНС, «швидкі», комунальні служби.

До відзначення колективів, які взяли активну участь у волонтерській допомозі паливно-мастильними матеріалами з початку воєнних дій, долучились заступник начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Дмитро Іванов та директорка Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОВА Олександра Хомик.

«Ви відіграли серйозну роль і зробили важливий внесок у нашу майбутню перемогу. Завдяки вам встояло наше місто. Хочу висловити від Чернігівської обласної військової адміністрації та від себе щиру вдячність за активну громадську позицію, патріотизм, небайдужість у цей складний для нас час», — подякував присутнім Дмитро Іванов.

За активну громадянську позицію, патріотизм, надану волонтерську допомогу паливно-мастильними матеріалами розпорядженням начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса подяку оголошено:

— Товариству з обмеженою відповідальністю «ОККО-ДРАЙВ» Мережа АЗК ОККО;

— Товариству з обмеженою відповідальністю «НОРД ОІЛ» АЗС АВІАС;

— Товариству з обмеженою відповідальністю «СІВЕР ОІЛ» АЗС ANP;

— Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ» Мережа АЗК «WOG»;

— Товариству з обмеженою відповідальністю «МС-2018» ПП «ТТ-НАФТА»;

— Товариству з обмеженою відповідальністю «ЄВРО СМАРТ ПАУЕР» АЗК БРСМ-Нафта.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини