Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 19:08:01

Бізнес в умовах війни: як підтримати, щоб відродити? ОПИТУВАННЯ

08.07.2022   08:43Агенцiя

ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» проводить опитування представників бізнесу щодо роботи в умовах війни

Як зазначила керівниця організації, очільниця депутатської групи з гендерних питань у Чернігівській облраді «Рівні можливості» Юлія Заїка, економіка країни й окремих регіонів занадто сильно відчуває вплив війни, а тому є потреба вже зараз думати про перспективи економічного відродження.

«Багато людей змінили місце свого проживання, окремі підприємства переїхали в інші регіони чи зупинили свою роботу внаслідок обстрілів, пограбувань і мародерства. Ці умови - виклик для всіх нас, але для спільної перемоги ми не повинні складати руки, а разом шукати можливості», - говорить вона.

За словами Юлії Заїки, опитування дозволить виявити проблемні питання і, відштовхуючись від цього, шукати шляхи їх розв’язання.

Як представниця депутатського корпусу вона вбачає підтримку бізнесу в запровадженні програм, що, приміром, можуть стимулювати, локальне виробництво, підтримувати малі і середні підприємства, ті, які створені жінками, або з робочими місцями для ВПО тощо.

«Ми запрошуємо підприємців долучитися до опитування, щоб у подальшому більш чітко бачити економічні перспективи регіону, вибудувати нові системи взаємодії бізнесу і місцевої влади та запустити процеси, що сприятимуть економічному відродженню», - наголосила депутатка.

Заповнити анкету можна за посиланням:

https://forms.gle/rX6dUbNzTeMmDuxP7

Ірина Синельник

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини