Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 13:42:54

На Чернігівщині потерпілі на виробництві вже отримали 7,5 млн гривень

16.06.2022   17:50Агенцiя

Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області продовжують здійснювати страхові виплати за травень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали 2 786 потерпілих на виробництві та членів їх родин

Виплати фінансуються у наступному місяці за попередній.
Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 7,5 мільйонів гривень травневих страхових виплат.
Нагадаємо, що ФССУ щомісяця фінансує страхові виплати для осіб, які мають стійку втрату працездатності внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також для їх сімей.
Оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних і декретних допомог оновлюється у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund.

Наталія Бондарева, начальник відділу страхових
виплат та матеріального забезпечення управління
виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13

Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини