Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 02:14:41

У Чернігівській області оголошено додатковий відбір для закупівлі житла для ВПО

16.06.2022   13:36Агенцiя

Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» оголошує проведення додаткового відбору для закупівлі житла з метою подальшої передачі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, першочергово з числа багатодітних, житло яких зруйновано внаслідок збройної агресії російської федерації.

Додатковий відбір для закупівлі житла проводиться в таких областях України: Житомирська, Київська, Чернігівська.

Житло може бути придбано у фізичних та юридичних осіб-власників такого житла.

Житло має відповідати таким критеріям:

Стіни, перегородки, стелі житлових приміщень, коридорів, кухонь, ванних кімнат та туалетів, інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень — оздоблюються після штукатурення внутрішніх поверхонь клейовими та іншими видами фарб, шпалерами, декоративними плитами, панелями, іншими оздоблювальними матеріалами та виробами.

Підлога житлових кімнат, коридорів, кухонь, ванних кімнат, туалетів та інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень — покривається паркетом, лінолеумом, облицювальною плиткою, іншими оздоблювальними матеріалами і виробами.

Двері та вбудовані шафи — установлення внутрішніх дверних полотен із коробками, елементів вбудованих шаф та антресолей у приміщеннях квартир та вбудовано-прибудованих приміщеннях. Вхідні двері — металеві вогнестійкі.

Вікна та балконні двері — вікна металопластикові зі склопакетом та підвіконням. Балконні двері (у разі наявності) металопластикові зі склопакетом.

Сантехнічне обладнання та прилади — мийка, умивальник, унітаз, ванна (душова кабіна), сантехнічна арматура (водорозбірні крани, змішувачі), запірні крани на відгалуженнях від стояків у місцях підключення зазначених приладів, а також засоби обліку води в квартирах та вбудовано-прибудованих приміщеннях.

Електро-, газове обладнання — електро- або газові плити, світильники, радіо-, телевізійні розетки, забезпечення нормативних вимог з електробезпеки, пожежної безпеки та техніки безпеки у будівництві.

Внутрішні системи електрообладнання та газопостачання вбудовано-прибудованих приміщень — встановлення лічильників холодної та гарячої води, електролічильники.

Комунікації — система водопостачання; система опалення; електропостачання.

Кухонне обладнання — кухня (кухонний гарнітур), обідній стіл, стільці в кількості, достатній для потреб проживаючих.

Санітарна зона — санвузол та/або ванна кімната.

Меблі — ліжка (спальні місця) в кількості, достатній для задоволення потреб проживаючих; шафа, стіл (не менше 1), стільці в кількості, достатній для потреб проживаючих, тощо.

До розгляду не приймаються пропозиції житла, в якому зареєстровані відчужувач та/або інші особи.

Заплановано закупівлю 16 квартир на загальну суму 17,75 млн грн, з яких у Чернігівській області – 9 квартир на загальну суму 10,85 млн грн.

Мінімальна загальна площа житла – 31,5 кв. метра, максимальна – 94,5 кв. метра.

Гранична вартість придбання 1 кв. метра житла у Чернігівській області не може перевищувати:

для міст - обласних центрів, міст обласного значення, міст з населенням понад 300 тис. осіб та населених пунктів, які розташовані в районах, прилеглих до меж міст - обласних центрів – 28 040,25 грн.

для інших населених пунктів – 24 034,50 грн.

Свої пропозиції щодо продажу житла ви можете надсилати, заповнивши Форму за посиланням: https://forms.gle/SoR8y6zkR6BQA7JX9 до 18.00 23 червня 2022 року. Додатки, визначені у Формі, необхідно надіслати на електронну адресу: dmg-zhytlo@molod-kredit.gov.ua

У разі, якщо у вас виникли додаткові запитання, звертайтесь за телефонами: (044) 363-10-85 або (044) 363-10-87.

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини