Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 00:29:36

Виявлено порушення вимог земельного законодавства

27.11.2012   19:32Агенцiя

Фахівцями Управління контролю за використанням та охороною земель проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства ТОВ «Сираївське» при використанні земель сільськогосподарського призначення на території Скрипчинської, Булахівської та Сираївської сільських рад Козелецького району Чернігівської області.

В ході проведеної перевірки встановлено, що підприємством самовільно (без правовстановлюючих документів) використовуються для вирощування сільськогосподарських культур земельні ділянки загальною площею  118,9 га (землі запасу, невитребувані земельні частки (паї)), що є порушенням вимог ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України.
За результатами перевірки керівника підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 53-1 КУпАП та видано приписи з вимогою у 30-денний термін усунути виявлені порушення земельного законодавства.
Згідно «Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2007 року № 963, нараховано шкоду, нанесену державі, територіальній громаді, внаслідок самовільного зайняття земель сільськогосподарського призначення, яка становить 87,8 тис. грн.
Враховуючи, що на даний час шкода, заподіяна державі, в добровільному порядку не сплачена, матеріали перевірки передано до прокуратури Чернігівської області для вжиття заходів прокурорського реагування щодо стягнення останньої в судовому порядку.

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини