Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 02:24:53

Пес Патрон, чашки з "руським кораблем" та інша патріотична продукція з'явилась на полицях КП "Будинок книги"

13.06.2022   18:26Агенцiя

КП "Будинок книги" під час активних бойових дій на території Чернігівської області "перекваліфікувалося" на волонтерський центр, який збирав гуманітарну допомогу та розподіляв її між жителями міста.

 Після того, як Збройні Сили України дали достойну відсіч російським окупантам та змусили їх відступити, підприємство потроху почало повертатися до своєї основної справи — реалізації книжкової, канцелярської та сувенірної продукції.

За словами директора підприємства Артема Стаха, таких черг за книжками у магазині як до війни вже немає, зокрема і через завершення терміну дії "ковідної тисячі", проте чернігівці та гості міста активно купують патріотичну сувенірну продукцію, якої у магазині стало помітно більше.

    — З початком війни частина магазину була задіяна для збору, розміщення та роздачі гуманітарної допомоги. Таке рішення було прийняте після попереднього узгодження з міським головою та секретарем Чернігівської міської ради.

    Всі товари, які були на полицях, запакували та перенесли, а на їх місці організували волонтерський центр, який діяв протягом всього періоду воєнних дій навколо міста.

    9 квітня та частина магазину, яка не була зайнята гуманітарною допомогою, почала функціонувати у звичному довоєнному режимі. Поступово, до кінця квітня, ми роздали майже всю гуманітарну допомогу, а те, що залишилось, перенесли у підвал і ще й досі продовжуємо роздавати людям.

    Вже на початку травня "Будинок книги" почав працювати у звичному режимі. Принаймні, настільки звичному, наскільки це було можливо. Зараз люди активно купують сувенірну продукцію — м'які іграшки, чашки, магніти, картини-розмальовки за номерами, сумки з принтами та інші речі.

    Пес Патрон став дуже затребуваним, тому ми замовили ще партію цих м'яких іграшок. Також я зараз домовляюсь про створення картини-розмальовки з "російським кораблем". До речі, серія картин-розмальовок за номерами з чернігівськими пейзажами поповнилась ще двома картинами. Тепер ми маємо чотири різні малюнки, — розказав Артем Стах.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини