Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 19:27:04

Податкова та бізнес спільно знаходять оптимальні шляхи співробітництва

27.11.2012   14:32Агенцiя

Відкриваючи захід заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Лариса Сич наголосила на тому, що 2012 рік керівництвом ДПС України оголошено роком сервісів. Тобто усі зусилля податківців спрямовано на підвищення якості обслуговування платників податків та переходу податкової від фіскального органу до сервісної служби.

Зупинилися на особливостях нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, земельного податку, порядку обчислення збору за спеціальне використання води, податку на прибуток підприємств, ПДВ. Звернули увагу присутніх на дотримання роботодавцями законодавства щодо укладання трудових договорів та виплати заробітної плати не нижче встановленого мінімуму законодавством.
Окремо були висвітлені питання щодо порядку заповнення податкових накладних та реєстрації їх в Єдиному реєстрі податкових накладних,  реєстрації юридичних осіб платниками податку на додану вартість.
Також прокоментували зміни запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі та дистанційного подання звітності до органів ДПС України, які відбудуться  з 1 січня 2013 р.
Присутнім було роз’яснено норми ПКУ щодо погашення податкового боргу шляхом надання розстрочення чи відстрочення податкових зобов'язань.
Обговорили переваги подання податкової звітності мережею Інтернет та про відкриття Акредитованого Центру Сертифікації Ключів, який  безоплатно видає посилені сертифікати відкритих ключів та надає послуги електронного цифрового підпису. 
Завершальна частина семінару відбулася у форматі конкретних запитань і відповідей та активної дискусії з учасниками семінару.
 

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові ДПС

 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.